WPML_EXPORT - en to he translation catalogue (1119 entries)

en:  Your current site key (%s) does not match the selected product (%s).
he: מפתח האתר הנוכחי (%s) לא תואם למוצר שנבחר (%s).

en: %d posts require update
he: %d פוסטים זקוקים לעדכון

en: %d users require update
he: %d משתמשים זקוקים לעדכון

en: %s cannot access %s to register. Try again to see if it's a temporary problem. If the problem continues, make sure that this site has access to the Internet. You can still use the plugin without registration, but you will not receive automated updates.
he: %s לא יכול לגשת אל %s כדי להירשם. נסה שוב כדי לראות אם זו בעיה זמנית. אם הבעיה נמשכת, ודא שיש לאתר זה גישה לאינטרנט. ניתן להשתמש בתוסף ללא רישום אבל לא תקבל עדכונים אוטומטיים.

en: %s cannot update because your site's registration is not valid. Please %sregister %s%s again for this site first.
he: %s לא יכול לעדכן מפני שרישום האתר לא בתוקף. ראשית %sרשום את %s%s שוב עבור אתר זה.

en: %s custom post type: %s
he: %s סוג פוסט מותאם אישית: %s

en: %s field
he: שדה %s

en: %s is registered on this site. You will receive automatic updates until %s
he: %s רשום לאתר זה. תקבל עדכונים אוטומטיים עד %s

en: %s is registered on this site. Your Lifetime account gives you updates for life.
he: %s רשום באתר זה. חשבון 'לכל החיים' נותן עדכונים לכל החיים.

en: %s support on wpml.org
he: תמיכת %s באתר wpml.org

en: %sBuy Access%s to unlock this screen and add access control management to your site.
he: %sקנה את Access%s כדי לבטל את הנעילה של מסך זה ולהוסיף ניהול בקרת גישה לאתר שלך.

en: %sDates can be entered using the date filters &raquo;%s
he: %sניתן להזין תאריכים באמצעות מסנני התאריכים &raquo;%s

en: %sRenew here%s.
he: %sחדש כאן%s.

en: %sViews%s lets you build complete websites without coding.
he: %sViews%s מאפשר לבנות אתרים שלמים ללא קידוד.

en: (conditional)
he: (מותנה)

en: (embedded)
he: (מוטבעת)

en: (exists)
he: (קיים)

en: --- choose role ---
he: --- בחר תפקיד ---

en: 1. Go to your %s%s account%s and add this site URL: %s
he: 1. עבור אל חשבון%s %s%s והוסף כתובת URL זו: %s

en: 2. Enter your site key
he: 2. הזן את מפתח האתר

en: <em>Toolset</em> Package Options
he: אפשרויות חבילת <em>Toolset</em>

en: <strong>Add Custom Post Type:</strong> Use to create a new Custom Post Type
he: <strong>הוסף סוג פוסט מותאם אישית:</strong> השתמש כדי ליצור 'סוג פוסט מותאם אישית' חדש

en: <strong>Add Custom Taxonomy:</strong> Use to create a new Custom Taxonomy
he: <strong>הוסף טקסונומיה מותאמת אישית:</strong> השתמש כדי ליצור טקסונומיה מותאמת אישית חדשה

en: <strong>Add a Custom Fields Group:</strong> Use this to add a new custom fields group which can be attached to a post type
he: <strong>הוסף קבוצת שדות מותאמים אישית:</strong> השתמש בזה כדי להוסיף קבוצה חדשה של שדות מותאמים אישית שניתן לצרפה לסוג פוסט

en: <strong>Deactivate:</strong> Click to deactivate a Custom Post Type or Taxonomy (this can be reactivated at a later date)
he: <strong>בטל הפעלה:</strong> לחת כדי לבטל הפעלה של 'סוג פוסט מותאם אישית' או טקסונומיה (ניתן להפעילה מועד מאוחר יותר)

en: <strong>Deactivate:</strong> Click to deactivate a custom field group (this can be re-activated at a later date)
he: <strong>בטל הפעלה:</strong> לחץ כדי לבטל הפעלה של קבוצת שדות מותאמים אישית (ניתן להפעילה שוב מאוחר יותר)

en: <strong>Delete Permanently:</strong> Click to delete a custom field group. <strong>Warning: This cannot be undone.</strong>
he: <strong>מחק לצמיתות:</strong> לחץ כדי למחוק קבוצת שדות מותאמים אישית. <strong>אזהרה: לא ניתן לבטל פעולה זו.</strong>

en: <strong>Delete:</strong> Click to delete a Custom Post Type or Taxonomy. <strong> Warning: This cannot be undone</strong>
he: <strong>מחק:</strong> לחץ כדי למחוק 'סוג פוסט מותאם אישית' או טקסונומיה. <strong> אזהרה: לא ניתן לבטל פעולה זו</strong>

en: <strong>Edit:</strong> Click to edit the custom field group
he: <strong>ערוך:</strong> לחץ כדי לערוך את קבוצת השדות במותאמים אישית

en: <strong>Edit:</strong> Click to edit the settings of a Custom Post Type or Taxonomy
he: <strong>ערוך:</strong> לחץ כדי לערוך את ההגדרות של 'סוג פוסט מותאם אישית' או טקסונומיה

en: <strong>Step 1:</strong> Upload an XML file or paste XML content directly into the text area.
he: <strong>שלב 1:</strong> העלה קובץ XML או הדבק תוכן XML ישירות לתוך אזור הטקסט.

en: <strong>Step 2:</strong> Select which custom post types, taxonomies and custom fields should be imported.
he: <strong>שלב 2:</strong> בחר איזה סוגי פוסטים מותאמים אישית, טקסונומיות ושדות מותאמים אישית יש לייבא.

en: A group by name <em>%s</em> already exists. Please use a different name and save again.
he: קבוצה בשם <em>%s</em> כבר קיימת. השתמש בשם אחר ושמור שוב.

en: A specific post
he: פוסט ספציפי

en: A text area for writing a custom excerpt.
he: אזור טקסט לכתיבת תקציר מותאם אישית.

en: Ability to turn comments on/off.
he: היכולת לכבות/להפעיל תגובות.

en: Ability to turn trackbacks and pingbacks on/off.
he: היכולת להפעיל ולכבות trackbacks ו-pingbacks.

en: Access - control who can access different parts of the site
he: Access - בקרה על מי יכול לגשת לחלקים שונים של האתר

en: Access Control and User Roles
he: בקרת גישה ותפקידי משתמשים

en: Access Features
he: תכונות Access

en: Access lets you control what content types different users can read, edit and publish on your site and create custom roles.
he: Access מאפשר לך לשלוט איזה סוגי תוכן משתמשים שונים יוכלו לקרוא, לערוך ולפרסם באתר שלך, וליצור תפקידים מותאמים אישית.

en: Action
he: פעולה

en: Activate
he: הפעל

en: Activate after download
he: הפעל לאחר הורדה

en: Active
he: פעיל

en: Add
he: הוסף

en: Add Another %s
he: הוסף עוד %s

en: Add Google Map coordinates
he: הוסף קואורדינטות במפת Google

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New %s
he: הוסף %s חדש

en: Add New Custom Post Type
he: הוסף סוג חדש של פוסט מותאם אישית

en: Add New Group
he: הוסף קבוצה חדשה

en: Add New Item
he: הוסף פריט חדש

en: Add New Taxonomy
he: הוסף טקסונומיה חדשה

en: Add New User Fields Group
he: הוסף קבוצה חדשה של שדות משתמש

en: Add New Usermeta Group
he: הוסף קבוצת usermeta חדשה

en: Add a Title
he: הוסף כותרת

en: Add a WooCommerce store to any theme using Toolset and no PHP coding
he: הוסף חנות WooCommerce לכל ערכת עיצוב באמצעות Toolset בלי קידוד PHP

en: Add a box for uploading a featured image.
he: הוסף תיבה להעלאת תמונה מומלצת.

en: Add a singular and plural name for your post type. You should also add a slug. This will be created from the post type name if none is added.
he: הוסף שם ביחיד ושם ברבים עבור סוג הפוסט שלך. כדאי שתוסיף גם זיהוי. אם לא תוסיף, הוא ייווצר משם סוג הפוסט.

en: Add a singular and plural name for your taxonomy. You should also add a slug. This will be created from the taxonomy name if none is added.
he: הוסף שם ביחיד ושם ברבים עבור הטקסונומיה שלך. כדאי שתוסיף גם \יהוי. אם לא תוסיף, הוא ייווצר משם הטקסונומיה.

en: Add condition
he: הוסף תנאי

en: Add information about your Custom Field
he: הוסף מידע על ה'שדה המותאם אישית'

en: Add new %s
he: הוסף %s חדש

en: Add option
he: הוסף אפשרות

en: Add or remove
he: הוסף או הסר

en: Add or remove %s
he: הוסף או הסר %s

en: Add post formats, see %sPost Formats%s
he: הוסף תבניות פוסטים, ראה %sתבניות פוסטים%s

en: Add resized images to the media library
he: הוסף תמונות עם גודל חדש לספריית המדיה

en: Add to Types control
he: הוסף לבקרת Types

en: Add to group
he: הוסף לקבוצה

en: Added to Types control: %s
he: נוסף לבקרת Types: %s

en: Adding custom fields to content
he: הוספת שדות מותאמים אישית לתוכן

en: Adding user fields to user profiles
he: הוספת שדות משתמש לפרופילי משתמש

en: Admin styles for fields:
he: סגנונות ניהול עבור שדות:

en: Advanced Custom Fields
he: שדות מותאמים אישית מתקדמים

en: Advanced Settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Advanced settings give you even more control over your custom post type. You can read in detail what all of these settings do on our tutorial.
he: הגדרות מתקדמות נותנות לך עוד יותר שליטה על סוג הפוסט המותאם אישית. ניתן לקרוא פרטים על כל ההגדרות האלה במדריך.

en: Alignment
he: יישור

en: All
he: הכל

en: All %s
he: כל ה-%s

en: All Items
he: כל הפריטים

en: All fields, including the standard post fields
he: כל השדות, כולל שדות פוסט רגילים

en: All items
he: כל הפריטים

en: All post types
he: כל סוגי הפוסטים

en: Allow multiple-instances of this field
he: אפשר ריבוי מופעים של שדה זה

en: Allow permalinks to be prepended with front base
he: אפשר הוספה של הבסיס הקדמי לתחילת קישורים ישירים

en: Allow resizing of remote images
he: אפשר שינוי גודל של תמונות מרוחקות

en: Allow to have custom archive slug for CPT.
he: אפר זיהוי ארכיון מותאם אישית עבור CPT.

en: Allows for the looping of media.
he: מאפשר הפעלת מדיה בלולאה.

en: Allows revisions to be made of your post.
he: אפשר יצירת מהדורות של הפוסט שלך.

en: Already bought %s?
he: כבר קנית את %s?

en: Already bought?
he: כבר קנית?

en: Already purchased our Toolset package? %sLog-in to wp-types.com%s to remove this information box.
he: כבר רכשת את החבילה Toolset? %sהיכנס אל wp-types.com%s כדי להסיר תיבת מידע זו.

en: Already purchased our Toolset package? Install our Installer plugin and login to wp-types to remove this information box. %sInstructions &raquo;%s
he: כבר רכשת את החבילה Toolset? התקן את התוסף Installer והיכנס אל wp-types כדי להסיר את תיבת המידע  הזו. %sהוראות &raquo;%s

en: Alternative text
he: טקסט חלופי

en: Apply
he: החל

en: Archive for %s
he: ארכיון עבור %s

en: Are you sure about deleting this post?
he: האם אתה בטוח לגבי מחיקת פוסט זה?

en: Are you sure that you want to remove field %s from history?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את השדה %s מההיסטוריה?

en: Are you sure you want to remove this site key?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר מפתח אתר זה?

en: Are you sure you want to unregister?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לבטל את הרישום?

en: Are you sure?
he: האם אתה בטוח?

en: Are you sure? All permission settings for this type will change to their default values.
he: האם אתה בטוח? כל הגדרות ההרשאות עבור סוג זה ישתנו לערכי ברירת המחדל שלהם.

en: Arranging content with taxonomy
he: ארגון תוכן באמצעות טקסונומיה

en: Assign terms
he: הקצה מונחים

en: Audio
he: שמע

en: Author
he: מחבר

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Available
he: זמין

en: Available fields
he: שדות זמינים

en: Available for
he: זמין עבור

en: Basic
he: בסיסי

en: Blog / Magazine
he: בלוג/מגזין

en: Brochure
he: מנשר

en: Build complete sites without coding:
he: בנה אתרים שלמים ללא קידוד:

en: Build custom classifieds sites with Toolset, on any theme, without writing PHP
he: בנה אתרי דרושים מותאמים אישית באמצעות Toolset, בכל ערכת עיצוב ללא כתיבה של PHP

en: Build parametric searches
he: בנה חיפושים פרמטריים

en: Build this site with %sViews%s
he: בנה את האתר הזה עם %sViews%s

en: Bulk overwrite groups if exist
he: החלף קבוצות בצובר אם קיימות

en: Buy %s
he: קנה את %s

en: Buy Access - $39 (USD)
he: קנה את Access - $39 (USD)

en: CRED - build forms that create and edit WordPress content
he: CRED - בנה טפסים שיוצרים תוכן WordPress ועורכים אותו

en: CRED is a lot more than a pretty forms plugin. It's a complete development framework that lets you build powerful web applications with WordPress.
he: CRED הוא הרבה יותר מתוסף לטפסים יפים. זו מסגרת פיתוח מלאה המאפשרת לך לבנות יישומי אינטרנט חזקים באמצעות WordPress.

en: CRED lets you build forms that work directly on WordPress content. CRED forms include fields for standard fields, custom fields and taxonomy. Everything that you can build with Types, CRED can edit.
he: CRED מאפשר לך לעבוד ישירות על תוכן של WordPress. טופסי CRED כוללים שדות עבור שדות רגילים, שדות מותאמים אישית וטקסונומיה. כל מה שניתן לבנות באמצעות can Types, CRED יכול לערוך.

en: CSS class:
he: מחלקת CSS:

en: CSS style:
he: סגנון CSS:

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Can this post_type be exported.
he: ניתן לייצא סוג פוסט זה.

en: Cancel
he: בטל

en: Causes the media to automatically play as soon as the media file is ready.
he: גורם להפעלה אוטומטית של המדיה ברגע שקובץ המדיה מוכן.

en: Center
he: מרכז

en: Change level
he: שנה רמה

en: Change type
he: שנה סוג

en: Check for updates
he: בדוק אם יש עדכונים

en: Check which fields should be shown on custom post list as a column.
he: בדוק איזה שדות יש להציג ברשימת פוסט מותאמת אישית כעמודות.

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Checkbox help
he: עזרה לתיבת סימון

en: Checkbox title
he: כותרת תיבת סימון

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Child post "%s" field "%s" not updated:
he: פוסט בן '%s' שדה '%s' לא מעודכן:

en: Children: %s
he: בנים: %s

en: Children: None
he: בנים: ללא

en: Choose from the most used %s
he: בחר מבין ה-%s שנמצאים בשימוש הרב ביותר

en: Choose user type
he: בחר סוג משתמש

en: Choose what role to change current %s users to:
he: בחר לאיזה תפקיד לשנות את %s המשתמשים הנוכחיים:

en: Choose where to display your group. You can attach this to both default WordPress post types and Custom Post Types. (nb: you can also associate taxonomy terms with Custom Field Groups)
he: בחר היכן להציג את הקבוצה שלך. ניתן להוסיף אותה גם לסוגי פוסטים ברירת מחדל של WordPress וגם ל'סוגי פוסטים מותאמים אישית'. (נ.ב.: ניתן גם לשייך מומחי טקסונומיה ל'קבוצות שדות מותאמים אישית')

en: Choose which post types this taxonomy should be associated with.
he: בחר לאיזה סוגי פוסטים יש לשייך טקסונומיה זו.

en: Choose which sections to display on your “Add New” page.
he: בחר איזה מקטעים להציג בדף 'הוסף חדש'.

en: Choose which taxonomies are to be associated with this post type.
he: בחר איזה טקסונומיות ישויכו לסוג פוסט זה.

en: Clear
he: נקה

en: Clear Cached Images
he: נקה תמונות שמורות במטמון

en: Clear Outdated Cached Images
he: נקה תמונות לא עדכניות השמורות במטמון

en: Click Export to export data from Types as an XML file.
he: לחץ 'ייצא' כדי לייצא נתונים מ-Types כקובץ XML.

en: Click on the 'edit' button to select them for each parent.
he: לחץ על הלחצן 'ערוך' כדי לבחור אותם עבור כל הורה.

en: Click to see individual components options.
he: לחץ כדי לראות אפשרויות לרכיבים נפרדים.

en: Click to toggle
he: לחץ להחלפת מצב

en: Comma
he: פסיק

en: Comments
he: תגובות

en: Commercial
he: מסחרי

en: Conditional display
he: תצוגה מותנית

en: Conditional display is not supported yet for Usermeta fields.
he: תצוגה מותנית לא נתמכת עדיין בשדות usermeta.

en: Conditional display is only working based on non-repeating fields. All fields in this group are repeating, so you cannot set their display based on other fields.
he: תצוגה מותנית פועלת רק על בסיס שדות שאינם חוזרים על עצמם. כל השדות בקבוצה זו חוזרים על עצמם, לכן לא ניתן לקבוע את התצוגה שלהם על בסיס שדות אחרים.

en: Conditional expression includes illegal characters
he: ביטוי תנאי מכיל תווים לא חוקיים

en: Congratulations! Your custom fields group %s was successfully updated.
he: ברכותינו! קבוצת השדות המותאמים אישית שלך %s עודכנה בהצלחה.

en: Congratulations! Your custom post type %s was successfully updated.
he: ברכותינו! סוג הפוסט המותאם אישית החדש %s עודכן בהצלחה.

en: Congratulations! Your custom taxonomy %s was successfully updated.
he: ברכותינו! הטקסונומיה המותאמת אישית החדשה %s עודכנה בהצלחה.

en: Congratulations! Your new custom fields group %s was successfully created.
he: ברכותינו! קבוצת השדות המותאמת אישית החדשה %s נוצרה בהצלחה.

en: Congratulations! Your new custom taxonomy %s was successfully created.
he: ברכותינו! הטקסונומיה המותאמת אישית החדשה %s נוצרה בהצלחה.

en: Congratulations! Your new user meta group %s was successfully created.
he: ברכותינו! נוצרה בהצלחה הקבוצה %s עבור מטה נתונים של משתמשים.

en: Congratulations! Your user meta group %s was successfully updated.
he: ברכותינו! קבוצת המטה משתמשים שלך בשם %s עודכנה בהצלחה.

en: Connect post types as <strong>parents and children</strong>
he: חבר סוגי פוסטים כ<strong>הורים ובנים</strong>

en: Content Template
he: תבנית תוכן

en: Content input box for writing.
he: תיבת קלט תוכן לכתיבה.

en: Continue
he: המשך

en: Controlling which users can access different post types
he: שליטה על איזה משתמשים יכולים לגשת לסוגי פוסטים שונים

en: Controlling which users can view and edit different fields
he: שליטה על איזה משתמשים יכולים להציג ולערוך שדות שונים

en: Correct conditional expression has not been found
he: לא נמצא ביטוי תנאי נכון

en: Could not calculate resized image dimensions
he: לא ניתן לחשב את מידות התמונה החדשות

en: Could not create cache file
he: לא ניתן ליצור את קובץ המטמון

en: Could not find %s class, unable to complete validation.
he: לא ניתן למצוא את מחלקה %s, לא ניתן להשלים את האימות.

en: Could not read image size
he: לא ניתן לקרוא את גודל התמונה

en: Create <strong>View Templates</strong> for single pages &raquo;
he: צור<strong>תבניות תצוגה</strong> עבור דפים יחידים &raquo;

en: Create <strong>Views</strong> for content lists &raquo;
he: צור <strong>Views</strong> עבור רשימות תוכן &raquo;

en: Create a new
he: צור חדש

en: Create front-end content editing forms
he: לציר טפסים לעריכת תוכן ממשקי קצה

en: Create groups of repeating fields
he: צור קבוצות של שדות חוזרים

en: Create new
he: צור חדש

en: Create relationships
he: צור קשרים

en: Create templates
he: ליצור תבניות

en: Create your own widgets
he: צור וידג'טים משלך

en: Created!
he: נוצר!

en: Creating and using custom post types
he: יצירת סוגי פוסטים מותאמים אישית והשימוש בהם

en: Creating parent / child relationships
he: יוצר קשרי הורה/בן

en: Crop images, so that they fill the specified dimensions exactly.
he: חתוך תמונות כדי שיתאימו בדיוק למידות שצוינו.

en: Current version
he: גרסה נוכחית

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom Field
he: שדה מותאם אישית

en: Custom Field Name
he: שם שדה מותאם אישית

en: Custom Fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Custom Fields Control
he: בקרת שדות מותאמים אישית

en: Custom Post Types
he: סוגי פוסטים מותאמים אישית

en: Custom Post Types are user-defined content types. Custom Taxonomies are used to categorize your content.
he: 'סוגי פוסטים מותאמים אישית' הם סוגי תוכן שהוגדרו על-ידי המשתמש. 'טקסונומיות מותאמות אישית' משמשים לחלוקת התוכן שלך לקטגוריות.

en: Custom Roles
he: תפקידים מותאמים אישית

en: Custom Taxonomies
he: טקסונומיות מותאמות אישית

en: Custom Types
he: Types מותאמים אישית

en: Custom Types UI Post Types
he: פוסטים של Custom Types UI ל-Types

en: Custom Types UI Taxonomies
he: טקסונומיות ממשק משתמש של Types מותאמים אישית

en: Custom field changes cannot be previewed until %s is updated
he: לא ניתן לבצע תצוגה מקדימה לשינויים בשדות מותאמים אישית עד לעדכון של %s

en: Custom field content
he: תוכן שדה מותאם אישית

en: Custom fields help
he: עזרה לשדות מותאמים אישית

en: Custom fields input area.
he: אזור קלט שדות מותאמים אישית.

en: Custom post type "%s" added/updated
he: סוג פוסט מותאם אישית '%s' נוסף/נמחק

en: Custom post type "%s" deleted
he: סוג פוסט מותאם אישית '%s' נמחק

en: Custom post type already exists
he: סוג פוסט מותאם אישית כבר קיים

en: Custom post type name plural
he: שם ברבים של סוג פוסט מותאם אישית

en: Custom post type name singular
he: שם ביחיד של סוג פוסט מותאם אישית

en: Custom post type saved
he: סוג פוסט מותאם אישית נשמר

en: Custom post types to be added/updated
he: סוגי פוסטים מותאמים אישית להוספה/עדכון

en: Custom post types to be deleted
he: סוגים פוסטים מותאמים אישית למחיקה

en: Custom size...
he: גודל מותאם אישית...

en: Custom taxonomies to be added/updated
he: טקסונומיות מותאמות אישית להוספה/עדכון

en: Custom taxonomies to be deleted
he: טקסונומיות מותאמות אישית למחיקה

en: Custom taxonomy "%s" added/updated
he: הטקסונומיה הנוכחית '%s' נוספה/עודכנה

en: Custom taxonomy "%s" deleted
he: הטקסונומיה הנוכחית '%s' נמחקה

en: Custom taxonomy already exists
he: טקסונומיה מותאמת אישית כבר קיימת

en: Custom taxonomy do not exist
he: טקסונומיה מותאמת אישית לא קיימת

en: Custom taxonomy name plural
he: שם ברבים לטקסונומיה מותאמת אישית

en: Custom taxonomy name singular
he: שם ביחיד לטקסונומיה מותאמת אישית

en: Custom taxonomy saved
he: טקסונומיה מותאמת אישית נשמרה

en: Customize Fields for admin panel.
he: התאם אישית שדות עבור לוח הניהול.

en: Customize conditions
he: התאם אישית תנאים

en: Customize the display logic
he: התאם אישית את לוגיקת התצוגה

en: Data not valid
he: נתונים לא חוקיים

en: Data-dependent display filters %s
he: מסנני תצוגה תלויי נתונים %s

en: Date
he: תאריך

en: Deactivate
he: בטל הפעלה

en: Debug Information
he: מידע על לאיתור מאגים

en: Debug information
he: מידע על איתור באגים

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default Template
he: תבנית ברירת מחדל

en: Default is value of rewrite or CPT slug.
he: ברירת המחדל היא הערך של כתיבה מחדש או זיהויCPT.

en: Default value EP_PERMALINK. More info here %s.
he: ערך ברירת מחדל EP_PERMALINK. מידע נוסף כאן %s.

en: Default: $taxonomy.
he: ברירת מחדל: $taxonomy.

en: Default: None.
he: ברירת מחדל: ללא.

en: Default: false.
he: ברירת מחדל: שלילי.

en: Default: if not set, defaults to value of public argument.
he: ברירת מחדל: אם לא מוגדרת, ברירת המחדל היא לערך של ארגומנט ציבורי.

en: Default: if not set, defaults to value of show_ui argument.
he: ברירת מחדל: אם לא מוגדר, ברירת המחדל היא הערך show_ui argument.

en: Default: not set.
he: ברירת מחדל: לא מוגדרת.

en: Default: null.
he: ברירת מחדל: null.

en: Default: true - set to $post_type.
he: ברירת מחדל: חיובי - הגדר ל-$post_type.

en: Default: true.
he: ברירת מחדל: חיובי.

en: Default: value of public argument.
he: ברירת מחדל: ערך ארגומנט ציבורי.

en: Default: value of the opposite of the public argument.
he: ברירת מחדל: הערך של ההיפך מהארגומנט הציבורי.

en: Defaults to has_archive value.
he: ברירת המחדל היא הערך של has_archive.

en: Defaults to true.
he: ברירת המחדל היא חיובי.

en: Delete
he: מחק

en: Delete %s
he: מחק %s

en: Delete Field
he: מחק שדה

en: Delete any
he: מחיקת כלשהו

en: Delete custom post type if don't exist
he: מחק סוג פוסט מותאם אישית אם לא קיים

en: Delete custom taxonomy if don't exist
he: מחק טקסונומיה מותאמת אישית אם אינה קיימת

en: Delete field if don't exist
he: מחק שדה אם לא קיים

en: Delete group if don't exist
he: מחק קבוצה אם אין קבוצות

en: Delete others posts
he: מחיקת פוסטים של אחרים

en: Delete own
he: מחיקת שלך

en: Delete post
he: מחיקת פוסטים

en: Delete posts
he: מחיקת פוסטים

en: Delete private posts
he: מחיקת פוסטים פרטיים

en: Delete published posts
he: מחיקת פוסטים שפורסמו

en: Delete role
he: מחק תפקיד

en: Delete terms
he: מחיקת מונחים

en: Delete this checkbox
he: מחק תיבת סימון זו

en: Delete this field
he: מחק שדה זה

en: Delete this option
he: מחק אפשרות זו

en: Deleting fields will remove fields from groups and delete post meta. Continue?
he: מחיקת שדות תסיר את השדות מקבוצות ותמחק מטה נתונים של פוסטים. להמשיך?

en: Describe this field
he: תאר שדה זה

en: Description
he: תיאור

en: Design page layouts using drag-and-drop
he: לעצב פריסות דפים באמצעות גרירה ושחרור

en: Design templates for single pages
he: תבניות עיצוב עבור דפים בודדים

en: Design with Toolset
he: עיצוב עם Toolset

en: Determine whether your post type will be visible on the admin menu to your users.
he: קבע אם המשתמשים שלך יוכלו לראות את סוג הפוסט שלך בתפריט מנהל המערכת

en: Develop flexible directory sites with Toolset, on any theme, without writing PHP
he: פתח אתרי ספריות גמישים באמצעות Toolset בכל ערכת עיצוב מבלי לכתוב PHP

en: Did you know?
he: הידעת?

en: Digits
he: ספרות

en: Directory and Classifieds
he: ספרייה ודרושים

en: Disable Custom Types UI after importing the configuration (leave this checked to avoid defining custom types twice)
he: בטל הפעלה של  ממשק משתמש של סוגים מותאמים אישית לאחר ייבוא התצורה (השאר מסומן כדי להימנע מהגדרה כפולה של סוגים מותאמים אישית)

en: Disable all messages about other Toolset components
he: בטל הפעלה של כל ההודעות לגבי רכיבים אחרים של Toolset

en: Discover WP is a free online learning resource, where you can launch fully-functional test sites and experiment with complete sites.
he: Discover WP הוא משאב לימוד מקוון חינם שבו ניתן להריץ אתרי בדיקות עם פונקציונליות מלאה ולבצע ניסויים באתרים מלאים.

en: Discover what you can build with WordPress
he: גלה מה ניתן לבנות עם WordPress

en: Dismiss
he: בטל

en: Display
he: הצג

en: Display Custom Content
he: הצג תוכן מותאם אישית

en: Display Name
he: שם תצוגה

en: Display Sections
he: הצג מקטעים

en: Display all items
he: הצג את כל הפריטים

en: Display all values with separator
he: הצג את כל הערכים עם מפרידים

en: Display custom content inside your blog with Toolset and no PHP coding
he: הצג תוכן מותאם אישית בתוך הבלוג באמצעות Toolset וללא קידוד PHP

en: Display custom fields
he: הצג שדות מותאמים אישית

en: Display custom post <strong>archives</strong>
he: הצג <strong>ארכיונים</strong> של פוסטים מותאמים אישית

en: Display custom taxonomy <strong>archives</strong>
he: הצג <strong>ארכיונים</strong> של טקסונומיות מותאמות אישית

en: Display lists of content
he: להציג רשימות תוכן

en: Display options
he: הצג אפשרויות

en: Display options for this field:
he: הצג אפשרויות עבור שדה זה:

en: Display text
he: הצג טקסט

en: Display the field for this user
he: הצג את השדה עבור משתמש זה

en: Display the value of this field from the database
he: הצג ערך שדה זה ממסד הנתונים

en: Display this field for:
he: הצג שדה זה עבור:

en: Display this field without any formatting
he: הצג שדה זה ללא פרמוט

en: Display this group when ALL the above conditions is met
he: הצג קבוצה זו כאשר כל התנאים לעיל מתקיימים

en: Display this group when ANY of the above conditions is met
he: הצג קבוצה זו כאשר תנאי כלשהו מהתנאים שלעיל מתקיים

en: Display user fields
he: הצג שדות משתמש

en: Displayed for all users roles
he: מוצג עבור כל תפקידי המשתמשים

en: Displayed on all content types
he: מוצגת עבור כל סוגי התוכן

en: Displaying custom fields on front-end
he: הצגת שדות מותאמים אישית בממשק הקצה

en: Displaying user fields on front-end
he: הצגת שדות משתמש בממשק הקצה

en: Displays a dropdown menu for changing the post author.
he: מציג תפריט נפתח לשינוי מחבר הפוסט.

en: Do not show management options for this post type
he: אל תציג אפשרויות ניהול עובר סוג פוסט זה

en: Do you really want to remove this role?
he: האם אתה באמת רוצה להסיר תפקיד זה?

en: Documentation on date and time formatting
he: תיעוד לגבי עיצוב תאריך ושעה

en: Don't show help box on any custom post type editing screen
he: אל תציג תיבת עזרה על אף מסך עריכה של סוגי פוסטים מותאמים אישית

en: Don't show this message again
he: אל תציג הודעה וזו שוב

en: Done
he: הסתיים

en: Download
he: הורד

en: Download all custom fields, custom post types and taxonomies created by Types plugin.
he: הורד את כל השדות המותאמים אישית, סוגי הפוסטים המותאמים אישית והטקסונומיות שנוצרו על-ידי התוסף Types.

en: Download failed!
    
    Click OK to revalidate your subscription or CANCEL to try again.
he: ההורדה נכשלה!
    
    לחץ על 'אישור' כדי לאמת מחדש את המינוי או על 'ביטול' כדי לנסות שוב.

en: Download failed!
    
    Please refresh the page and try again.
he: ההורדה נכשלה!
    
    רענן את הדף ונסה שוב.

en: Downloading
he: מוריד

en: Downloading is not possible because WordPress cannot write into the plugins folder. %sHow to fix%s.
he: הורדה אינה אפשרית מפני ש-WordPress לא יכול לכתוב לתיקיית התוספים. %sכיצד לתקן%s.

en: Downloads:
he: הורדות:

en: E-Commerce
he: מסחר אלקטרוני

en: Each custom fields group can display on different content types or different taxonomy.
he: כל קבוצת שדות מותאמים אישית יכולה להיות מוצגת עבור סוגי תוכן שונים או טקסונומיה שונה.

en: Each usermeta group can display different fields for user roles.
he: כל קבוצת usermeta יכולה להציג שדות שונים עבור תפקידי משתמשים.

en: Edit
he: ערוך

en: Edit %s
he: ערוך את %s

en: Edit Custom Post Type
he: ערוך סוג פוסט מותאם אישית

en: Edit Group
he: ערוך קבוצה

en: Edit Item
he: ערוך פריט

en: Edit Skype button
he: ערוך לחצן Skype

en: Edit Taxonomy
he: ערוך טקסונומיה

en: Edit User Fields Group
he: ערוך קבוצת שדות משתמש

en: Edit Usermeta Group
he: השתמש בקבוצת usermeta

en: Edit any
he: עריכת כלשהו

en: Edit fields
he: ערוך שדות

en: Edit others posts
he: עריכת פוסטים של אחרים

en: Edit own
he: עריכת שלך

en: Edit post
he: ערוך את הפוסט

en: Edit posts
he: עריכת פוסטים

en: Edit private posts
he: עריכת פוסטים פרטיים

en: Edit published posts
he: עריכת פוסטים שפורסמו

en: Edit terms
he: עריכת מונחים

en: Editor
he: עורך

en: Email
he: דואר אלקטרוני

en: Embedded Media
he: מדיה מוטבעת

en: Encoding
he: קידוד

en: Enrich content using <strong>custom fields</strong>
he: העשר תוכן באמצעות <strong>שדות מותאמים אישית</strong>

en: Enter a description for this group
he: הזן תיאור עבור קבוצה זו

en: Enter custom taxonomy description
he: הזן תיאור מותאם אישית לטקסונומיה

en: Enter custom taxonomy name plural
he: הזן שם ברבים לטקסונומיה

en: Enter custom taxonomy name singular
he: הזן שם ביחיד לטקסונומיה

en: Enter custom taxonomy slug
he: הזן זיהוי מותאם אישית לטקסונומיה

en: Enter field name
he: הזן שם שדה

en: Enter field slug
he: הזן שם שדה

en: Enter framename
he: הזן framename

en: Enter group title
he: הזן כותרת קבוצה

en: Enter in plural!
he: הזן ברבים!

en: Enter in singular!
he: הזן ביחיד!

en: Enter not selected value
he: הזן את הערך שלא נבחר

en: Enter placeholder
he: הזן מציין מקום

en: Enter post type description
he: הזן תיאור סוג פוסט

en: Enter post type name plural
he: הזן שם ברבים לסוג פוסט

en: Enter post type name singular
he: הזן שם ביחיד לסוג פוסט

en: Enter post type slug
he: הזן זיהוי סוג פוסט

en: Enter selected value
he: הזן את הערך שנבחר

en: Enter site key
he: הזן מפתח אתר

en: Enter values for 'selected' and 'not selected' states
he: הזן ערכים עבור המצבים 'נבחר' ו'לא נבחר'

en: Enter your Skype Name
he: הזן שם Skype

en: Equal to
he: שווה ל-

en: Error 404 page
he: דף שגיאה 404

en: Error creating post relationship
he: שגיאה ביצירת קשר של הפוסט

en: Error during Field Groups import
he: שגיאה במהלך ייבוא 'קבוצות שדות'

en: Error during Post Types import
he: שגיאה בעת ייבוא 'סוגי פוסטים'

en: Error during Taxonomies import
he: שגיאה במהלך ייבוא טקסונומיות

en: Error getting parent post
he: שגיאה בקבלת פוסט הורה

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Error moving uploaded file
he: שגיאה בהזזת הקובץ שהועלה

en: Error occured
he: אירעה שגיאה

en: Error parsing XML
he: שגיאה בניתוח XML

en: Error saving field
he: שגיאה בשמירת שדה

en: Error saving group
he: שגיאה בשמירת הקבוצה

en: Error uploading file
he: שגיאה בהעלאת קובץ

en: Error while parsing the evaluate expression
he: שגיאה בעת ניתוח הביטוי להערכה

en: Example: if your permalink structure is /blog/, then your links will be: false->/news/, true->/blog/news/.
he: דוגמה: אם הקישור הישיר שלך הוא /blog/, אז הקישורים שלך יהיו: false->/news/, true->/blog/news/.

en: Excerpt
he: קטע

en: Export
he: ייצוא

en: Export Types data
he: ייצא נתוני Types

en: False to prevent queries, or string to customize query var. Default will use $taxonomy as query var.
he: שלילי למניעת שאילתות או מחרוזת להתאמה אישית של query var. ברירת המחדל היא שימוש ב-$taxonomy כ-query var.

en: False to prevent queries, or string value of the query var to use for this post type.
he: שלילי כדי למנוע שאילתות או ערך המחרוזת של, ה-query var לשימוש עבור סוג פוסט זה.

en: Featured Image
he: תמונה שמופיעה

en: Feeds
he: הזנות

en: Field
he: שדה

en: Field "%s" added/updated
he: השדה '%s' נוסף/עודכן

en: Field "%s" deleted
he: השדה '%s' נמחק

en: Field "%s" not updated:
he: שדה '%s' לא עודכן:

en: Field "%s" type was converted from %s to %s. You need to set some further settings in the group editor.
he: סוג שדה '%s' הומר מ-%s ל-%s. עליך להגדיר עוד הגדרות בעורך הקבוצות.

en: Field %s added
he: שדה %s נוסף

en: Field Groups
he: קבוצות שדות

en: Field conversion not supported by Types
he: המרת שדות לא תמכת על-ידי Types

en: Field group preview
he: תצוגה מקדימה של קבוצת שדות

en: Field names or slugs cannot contain only numbers.
he: שמות שדות או זיהויים שלהם לא יכולים להכיל רק ספרות

en: Field slugs cannot contain non-English characters. Please edit this field name %s and save again.
he: זיהויי שדות לא יכולים להכיל תווים שאינם באנגלית. ערוך שם שדה זה %s ושמור שוב.

en: Field will be created
he: השדה יווצר

en: Field will be updated
he: השדה יעודכן

en: Field with name "%s" already exists
he: כבר קיים קובץ בשם '%s'

en: Field with same name is already controlled by Types
he: שדה בעל אותו שם כבר נשלט על-ידי Types

en: Field with slug "%s" already exists
he: שדה עם זיהוי '%s' כבר קיים

en: Field: %s
he: שדה: %s

en: Fields
he: שדות

en: Fields %s are not Types fields. Types wont delete these fields.
he: השדות %s אינם שדות Types. Types לא ימחק שדות אלה.

en: Fields %s have been deleted.
he: השדות %s נמחקו.

en: Fields and Views
he: Fields ו-Views

en: Fields group: %s
he: קבוצת שדות: %s

en: Fields table
he: טבלת שדות

en: Fields to be added/updated
he: שדות להוספה/עדכון

en: Fields to be deleted
he: שדות למחיקה

en: File
he: קובץ

en: First Name
he: שם פרטי

en: Flat - like post tags, with a text input to enter terms
he: שטוח - כמו תגי פוסט, עם קלט טקסט להזנת מונחים

en: For retrieving debug information if asked by a support person, use the <a href="%s">debug information</a> page.
he: לאחזור מידע על איתור באגים שמבוקשת על-ידי איש תמיכה השתמש בדף <a href="%s">מידע על איתור באגים</a>.

en: Free Trial
he: ניסיון חינם

en: Function name that will be called to update the count of an associated $object_type, such as post, is updated.
he: שם הפונקציה שתיקרא על-מנת לעדכן את ספירת $object_type משויך, כגון פוסט, מעודכן.

en: Functionality enhanced using %sWordPress Custom Fields%s
he: פונקציונליות המשופרת באמצעות %sשדות מותאמים אישית של WordPress%s

en: Functionality enhanced using %sWordPress Custom Post Types%s
he: פונקציונליות המשופרת באמצעות %sסוגי פוסטים מותאמים אישית של WordPress%s

en: Functionality enhanced using %sWordPress Custom Taxonomy%s
he: פונקציונליות המשופרת באמצעות %sטקסונומיה מותאמת אישית של WordPress%s

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Generate a default UI for managing this post type.
he: צור ממשק משתמש ברירת מחדל לניהול סוג פוסט זה.

en: Get Started
he: התחל

en: Get Views
he: קבל את Views

en: Get you FREE learning site
he: קבל אתר לימוד משלך בחינם

en: Getting Started
he: תחילת עבודה

en: Global Dashboard
he: לוח בקרה גלובלי

en: Go back
he: חזור אחורה

en: Go back to simple logic
he: חזור ללוגיקה פשוטה

en: Go to
he: עבור אל

en: Google Map
he: מפת Google

en: Group
he: קבוצה

en: Group "%s" added
he: הקבוצה '%s' נוספה

en: Group "%s" delete failed
he: מחיקת הקבוצה '%s' נכשלה

en: Group "%s" deleted
he: הקבוצה '%s' נמחקה

en: Group "%s" insert failed
he: הכנסת הקבוצה '%s' נכשלה

en: Group "%s" update failed
he: עדכון הקבוצה '%s' נכשל

en: Group "%s" updated
he: הקבוצה '%s' עודכנה

en: Group %s added
he: קבוצה %s נוספה

en: Group %s insert failed
he: הכנסת קבוצה %s נכשלה

en: Group %s update failed
he: עדכון קבוצה %s נכשל

en: Group %s updated
he: קבוצה %s עודכנה

en: Group Name
he: שם קבוצה

en: Group activated
he: הקבוצה הופעלה

en: Group deactivated
he: הפעלת הקבוצה בוטלה

en: Group name can not be empty.
he: שם קבוצה לא יכול להיות ריק.

en: Group saved
he: הקבוצה נשמרה

en: Group will be created
he: הקבוצה תיווצר

en: Group will be updated
he: הקבוצה תעודכן

en: Group with ID %d do not exist
he: לא קיימת קבוצה עם מזהה %d

en: Groups to be added/updated
he: קבוצות להוספה/עדכון

en: Groups to be deleted
he: קבוצות להוספה

en: Guest
he: אורח

en: Height
he: גובה

en: Help Box
he: תיבת עזרה

en: Hidden - users cannot directly edit data in this taxonomy
he: מוסתרת - משתמשים לא יוכלו לערוך נתונים ישירות בטקסונומיה

en: Hidden - users cannot directly edit data in this type
he: מוסתר - משתמשים לא יכולים לערוך נתונים בסוג זה באופן ישיר

en: Hide notifications
he: הסתר התראות

en: Hide taxonomy meta box.
he: הסתר תיבת מטה של הטקסונומיה.

en: Hierarchical - like post categories, with parent / children relationship and checkboxes to select taxonomy
he: היררכי - כמו קטגוריות פוסטים, עם קשר הורה/בן ותיבות סימון לבחירת טקסונומיות.

en: Hierarchical URLs
he: כתובות URL היררכיות

en: Hour
he: שעה

en: Icon
he: סמל

en: Identical to
he: זהה ל-

en: If checked, link will be rendered without http or https
he: אם מסומן, הקישור יופק ללא http או https

en: If encoding is set in text input, it will override this setting.
he: אם מוגדר קידוד בקלט טקסט, הוא יעקוף הגדרה זו.

en: If images have a different aspect ratio than the display size, what would you like to do?
he: אם יש לתמונה יחס גובה-רוחב שונה מגודל התצוגה, מה תרצה לעשות?

en: If not provided - will be created from singular name.
he: אם לא מסופק - ייווצר משם ביחיד.

en: If set, this text will be displayed instead of raw data
he: אם מוגדר, טקסט זה יוד במקום נתונים גולמיים

en: If you change slug, new field will be created
he: אם תשנה שם, ייווצר שדה חדש

en: If you choose to show your Skype status, your Skype button will always reflect your availability on Skype. This status will be shown to everyone, whether they’re in your contact list or not.
he: אם תבחר להציג סטטוס Skype, לחצן Skype שלך תמיד ישקף את הסטטוס שלך ב-Skype. סטטוס זה יוצג לכולם, בין אם הם ברשימת אנשי הקשר שלך ובין אם לא.

en: If you continue without saving your changes, they might get lost.
he: אם תמשיך בלי לשמור שינויים, ייתכן שהם יאבדו.

en: If you disable this, there will be no metabox on entry edit screen.
he: אם לא תפעיל אפשרות זו, לא תהיה תיבת מטה במסך העריכה.

en: Ignore this warning.
he: התעלם מאזהרה זו.

en: Image
he: תמונה

en: Image %s not valid
he: תמונה %s לא חוקית

en: Image Settings
he: הגדרות תמונה

en: Image cache directory %s could not be created
he: לא ניתן ליצור את ספרייה המטמון %s

en: Image resize disabled
he: שינוי גודל תמונה מושבת

en: Image title
he: כותרת תמונה

en: Images cache cleared
he: מטמון התמונות נוקה

en: Import
he: יבא

en: Import Types data file
he: ייבא קובץ נתונים של Types

en: Import Types data text input
he: ייבא קלט נתוני טקסט עבור Types

en: Import custom field settings
he: ייבא הגדרות שדה מותאם אישית

en: Import file
he: ייבא את הקובץ

en: Import text
he: ייבא טקסט

en: Import/Export
he: ייבוא/ייצוא

en: Incorrect setup
he: התקנה שגויה

en: Individual components
he: רכיבים נפרדים

en: Input date and time
he: הכנס תאריך ושעה

en: Input format: %s
he: תבנית קלט: %s

en: Input only the date
he: הכנס רק את התאריך

en: Insert Types Shortcode
he: הכנס קוד קצר לסוגים

en: Insert shortcode
he: הכנס קוד קצר

en: Insert skype button
he: הכנס לחצן Skype

en: Installed
he: מותקן

en: Installed version
he: גרסה מותקנת

en: Installer cannot contact our updates server to get information about the available products and check for new versions. If you are seeing this message for the first time, you can ignore it, as it may be a temporary communication problem. If the problem persists and your WordPress admin is slowing down, you can disable automated version checks. Add the following line to your wp-config.php file:
he: Installer לא יכול ליצור קשר עם שרת העדכונים שלנו על-מנת לקבל מידע לגבי המוצרים הזמינים ולבדוק האם ישנן גרסאות חדשות. אם זו הפעם הראשונה שאתה רואה הודעה זו, ניתן להתעלם ממנה, שכן היא עשויה להיות בעיית תקשורת זמנית. אם הבעיה ממשיכה ומנהל של  WordPress מאט, ניתן להשבית בדיקות גרסה אוטומטיות. הוסף את השורה הבאה לקובץ wp-config.php:

en: Invalid product
he: מוצר לא חוקי

en: Invalid site key for the current site.
he: מפתח אתר לא חוקי לאתר הנוכחי.

en: Invalidate cached images that are more than <ELEMENT> hours old.
he: בטל תמונות השמורות במטמון שגילן מעל <ELEMENT> שעות.

en: It is not recommended to have same plural and singular name for a post type. Please use a different name for the singular and plural names.
he: לא מומלץ להשתמש באותו שם עבור רבים ויחיד של סוג פוסט. השתמש בשם אחר עבור כל אחד.

en: Keep proportional
he: שמור פרופורציונלי

en: Labels
he: תוויות

en: Labels are the text that is attached to your custom post type name. Examples of them in use are “Add New Post” (where “Add New” is the label”) and “Edit Post” (where “Edit” is the label). In normal circumstances the defaults will suffice.
he: תוויות הן הטקסט שמצורפים לשם סוג הפוסט המותאם אישית. דוגמאות שלהן בשימוש הן 'הוסף פוסט חדש' (כאשר 'הוסף חדש' הוא התווית) ו'ערוך פוסט' (כאשר 'ערוך' הוא התווית). בתנאים רגילים ברירות המחדל יספיקו.

en: Large - %s
he: גדול - %s

en: Larger or equal to
he: גדול או שווה ל-

en: Larger than
he: גדול מ-

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Layout
he: פריסה

en: Learn about %sPost Type Relationships%s
he: למד על %sקשרים של סוגי פוסטים%s

en: Learn how to build your own magazine designs, classifieds, listing, e-commerce sites and more.
he: למד כיצד לבנות עיצובי מגזינים, לוחות דרושים, רישומים, אתרי מסחר אלקטרוני ועוד.

en: Learn how to display custom content anyway you choose
he: למד כיצד להציג תוכן מותאם אישית בכל דרך שתחפוץ

en: Learn how to make your sites interactive
he: למד כיצד להפוך את האתרים שלך לאינטראקטיביים

en: Learn more
he: לפרטים נוספים

en: Learn more about <em>Toolset</em>
he: למד עוד על <em>Toolset</em>

en: Left
he: שמאל

en: Less or equal to
he: פחות או שווה ל-

en: Less than
he: פחות מ-

en: Letters, numbers, dashes, underscores, commas and periods only please.
he: רק אותיות, ספרות, מקפים, קווים תחתונים, פסיקים ונקודות.

en: Letters, numbers, slashes, underscores and dashes only please
he: רק אותיות, ספרות, קו נטוי, מקף ומקף תחתון

en: Letters, numbers, spaces or underscores only please
he: רק אותיות, ספרות, רווחים ומקף תחתון

en: Letters, numbers, spaces, underscores and dashes only please
he: רק אותיות, ספרות, רווחים, מקפים ומקף תחתון

en: Level %d
he: רמה %d

en: Link title
he: כותרת קישור

en: Load and display custom content
he: טען תוכן מותאם אישית והצג אותו

en: Loop
he: לולאה

en: Machine readable name.
he: שם שהמכונה יכולה לקרוא.

en: Main content
he: תוכן עיקרי

en: Make this taxonomy public (will appear in the WordPress Admin menu)
he: הפוך טקסונומיה זו לציבורית (תופיע בתפריט הניהול של WordPress)

en: Make this type public (will appear in the WordPress Admin menu)
he: הפוך סוג זה לציבורי (יופיע בתפריט הניהול של WordPress)

en: Manage terms
he: ניהול מונחים

en: Managed by Access
he: מנוהל על-ידי Access

en: Maximum of %s characters exceeded.
he: חריגה ממספר התווים המקסימלי %s.

en: Medium - %s
he: בינוני - %s

en: Meet CRED
he: הכר את CRED

en: Meet CRED, our content-forms editor!
he: הכר את CRED, עורך טופסי התוכן שלנו!

en: Meet Views
he: הכר את Views

en: Menu Name
he: שם תפריט

en: Menu icon
he: סמל תפריט

en: Menu order, hierarchical must be true to show Parent option
he: סדר תפריטים, היררכי חייבת להיות אמת כדי להציג את אפשרות ההורה.

en: Menu position
he: מיקום תפריט

en: Meta box callback function
he: פונקציית callback של תיבת מטה

en: Method %s does not exist on %s unable to complete validation.
he: השיטה %s לא קיימת ב-%s לא ניתן להשלים אתה אימות.

en: Migration
he: העברה

en: Migration process is not yet finished - please save group first, then change settings of this field.
he: תהליך ההעברה לא הושלם - ראשית שמור את הקבוצה, ולאחר מכן שנה את ההגדרות של שדה זה.

en: Minimum of %s characters has not been reached.
he: לא הגעת למינימום של %s תווים.

en: Minute
he: דקה

en: Missing child post ID %d
he: חסר פוסט בן מזהה %d

en: Missing parent post ID %d
he: חסר מזהה פוסט הורה %d

en: Moderate comments
he: הנחיית תגובות

en: Modify Fields In Edit Page
he: שנה שדות בדף עריכה

en: Modify own fields
he: שנה שדות שלך

en: Most Used
he: הנפוץ ביותר

en: Move this field
he: הזז שדה זה

en: Move this option
he: הזז אפשרות זו

en: Multiple lines
he: ריבוי שורות

en: Name and Description
he: שם ותיאור

en: Name and description
he: שם ותיאור

en: Name of custom field
he: שם שדה מותאם אישית

en: Need Help?
he: זקוק לעזרה?

en: Need help with <em>Types</em>?
he: זקוק לעזרה עם <em>Types</em>?

en: Need to build sites, where visitors can create and edit content?
he: צריך לבנות אתרים שבהם מבקרים יכולים ליצור תוכן ולערוך אותו?

en: Network Admin
he: מנהל רשת

en: Never
he: לעולם לא

en: New
he: חדש

en: New %s
he: %s חדש

en: New %s Name
he: שם %s חדש

en: New Item
he: פריט חדש

en: New Item Name
he: שם פריט חדש

en: New role
he: תפקיד חדש

en: Next
he: הבא

en: Next, learn how to:
he: עכשיו, למד כיצד:

en: Nickname
he: כינוי

en: No
he: לא

en: No %s
he: אין %s

en: No %s found
he: לא נמצא אף %s

en: No %s found in Trash
he: לא נמצא %s בפח האשפה

en: No Default
he: אין ברירת מחדל

en: No coding necessary
he: אין צורך בקידוד

en: No custom field groups found.
he: לא נמצאו קבוצות שדות מותאמות אשית.

en: No custom post types found.
he: לא נמצאו סוגי פוסטים מותאמים אישית.

en: No custom roles defined
he: לא הוגדרו תפקידים מותאמים אישית

en: No custom taxonomies found.
he: לא נמצאו טקסונומיות מוגדרות אישית.

en: No parents available
he: אין הורים זמינים

en: No post types associated
he: לא משויכים סוגי פוסטים

en: No posts require update
he: אין פוסטים הזקוקים לעדכון

en: No protocol
he: אין פרוטוקול

en: No repositories defined.
he: לא הוגדרו מאגרים.

en: No results
he: אין תוצאות

en: No taxonomies associated
he: אין טקסונומיות משויכות

en: No user field groups found.
he: לא נמצאו קבוצות של שדות משתמשים.

en: No users require update
he: אין משתמשים הזקוקים לעדכון

en: No, thanks
he: לא תודה

en: Non-breaking space
he: רווח קשיח

en: None
he: ללא

en: Not Found
he: לא נמצא

en: Not Found In Trash
he: לא נמצא בפח האשפה

en: Not Selected
he: לא נבחר

en: Not identical to
he: לא זהה ל-

en: Not selected
he: לא נבחר

en: Not selected:
he: לא נבחר:

en: Not under Types control
he: לא תחת בקרת Types

en: Numeric
he: מספרי

en: OK
he: אישור

en: On this page
he: בדף זה

en: On this page you can create and edit your groups. To create a group, do the following:
he: בדף זה ניתן ליצור קבוצות וערוך אותן. כדי ליצור קבוצה, בצע את הדברים הבאים:

en: On this page you can see your current custom field groups, as well as information about which post types and taxonomies they are attached to, and whether they are active or not.
he: בדף זה ניתן לראות את הקבוצות הנוכחיות של השדות המותאמים אישית, וגם מידע לגבי סוגי הפוסטים והטקסונומיות שאליהן הן מחוברות, והאם הן פעילות או לא.

en: On this page you have the following options:
he: בדף זה יש לך את האפשרויות הבאות:

en: Once you buy the full Toolset, you will be able to edit Views, CRED forms and Layouts in your site, as well as build new ones.
he: לאחר שתקנה את 'ערכת הכלים' המלאה תוכל לערוך Views, טופסי CRED ו'פריסות' באתר וגם לבנות חדשים.

en: Once you have created a field it will be saved for future use under "User created fields"
he: לאחר שתיצור שדה הוא יישמר לשימוש עתידי תחת 'שדות שנוצרו על-ידי המשתמש'

en: Open style editor
he: פתח עורך עיצוב

en: Operation complete!
he: הפעולה הושלמה!

en: Option title
he: כותרת אפשרות

en: Optional
he: אופציונלי

en: Optional.
he: אופציונלי.

en: Options
he: אפשרויות

en: Organize content using <strong>taxonomy</strong>
he: ארגן תוכן באמצעות <strong>טקסונומיה</strong>

en: Original image
he: תמונה מקורית

en: Other Fields
he: שדות אחרים

en: Output HTML
he: HTML פלט

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Output only the URL of the re-sized image instead of the img tag
he: ייצא רק את כתובת ה-URL של התמונה שגודלה השתנה במקום את התג img

en: Overwrite settings
he: החלף הגדרות

en: PHP SimpleXML extension not loaded: Importing not available
he: הרחבת PHP SimpleXML לא נטענה: ייבוא לא זמין

en: Pad images, so that they fill the specified dimensions exactly.
he: צור מילוי לתמונות כדי שימלאו בדיוק את המידות המצוינות.

en: Padding color
he: צבע מילוי

en: Pages
he: דפים

en: Parent %s
he: הורה %s

en: Parent %s:
he: הורה %s:

en: Parent Description
he: תיאור הורה

en: Parent Item
he: פריט הורה

en: Parent Item with colon
he: פריט הורה עם נקודותיים

en: Parent post ID %d is not type of %s
he: מזהה פוסט הורה %d אינו מסוג %s

en: Parent text
he: טקסט הורה

en: Parent: %s
he: הורה: %s

en: Parent: None
he: הורה: ללא

en: Paste code here
he: הדבק קוד כאן

en: Permalink epmask
he: epmask של קישור קבוע

en: Phone
he: טלפון

en: Pick color
he: בחר צבע

en: Placeholder
he: מציין מקום

en: Please check server settings or contact your server administrator.
he: בדוק את הגדרות השרת או צור קשר עם מנהל השרת.

en: Please check your input data
he: בדוק את נתוני הקלט שלך

en: Please enter a date after 1 January 1970
he: הזן תאריך אחרי ה-1 בינואר 1970

en: Please enter a date after 1 January 1970.
he: הזן תאריך אחרי ה-1 בינואר 1970

en: Please enter a valid URL address
he: הזן כתובת URL חוקית

en: Please enter a valid date
he: הזן תאריך חוקי

en: Please enter a valid date here
he: הזן תאריך חוקי כאן

en: Please enter a valid email address
he: הזן כתובת דואר אלקטרוני חוקית

en: Please enter a value
he: הזן ערך

en: Please enter numeric data
he: הזן נתונים מספריים

en: Please save the page first, before you can edit the child items
he: שמור את הדף לפני שתוכל לערוך את הפריטים הבנים

en: Please select fields
he: בחר שדות

en: Please set name for field
he: הגדר שם לשדה

en: Please set post type name
he: הגדר שם סוג פוסט

en: Please set taxonomy name
he: הגדר שם טקסונומיה

en: Plugin
he: תוסף

en: Popular %s
he: %s פופולריים

en: Popular Items
he: פריטים פופולריים

en: Position and size
he: מיקום וגודל

en: Post Body
he: גוף הפוסט

en: Post Custom Fields Frontend Access
he: גישת ממשק קצה לשדות Meta של הפוסט

en: Post Fields Frontend Access
he: גישת ממשק קצה לשדות פוסט

en: Post Meta Fields Access
he: גישה לשדות Meta של הפוסט

en: Post Relationship
he: קשר של הפוסט

en: Post Title
he: כותרת הפוסט

en: Post Type %s added
he: סוג פוסט %s נוסף

en: Post Type Name
he: שם סוג פוסט

en: Post Types
he: סוגי פוסטים

en: Post Types:
he: סוגי פוסטים:

en: Post View
he: תצוגת פוסטים

en: Post body
he: גוף פוסט

en: Post deleted
he: הפוסט נמחק

en: Post relationship
he: יחס קשר

en: Post relationships created
he: קשרי פוסט נוצרו

en: Post relationships settings were not imported because it contained unsecured data. You should re-export your Types settings using the latest version of Types
he: הגדרות הקשרים של הפוסטים לא יובאו מפני שהם הכילו נתונים לא מאובטחים. יש לייצא מחדש את ההגדרות של Types באמצעות הגרסה האחרונה של Types.

en: Post selection
he: בחירת פוסט

en: Post title
he: כותרת פוסט

en: Post type
he: סוג פוסט

en: Post type activated
he: סוג הפוסט הופעל

en: Post type deactivated
he: בוטלה הפעלת סוג הפוסט

en: Post types
he: סוגי פוסטים

en: Post updated
he: הפוסט עודכן

en: Poster
he: פוסטר

en: Posts
he: פוסטים

en: Posts updated
he: הפוסטים עודכנו

en: Pre-defined sizes
he: גדלים מוגדרים מראש

en: Preload
he: טעינה מראש

en: Prepend posts with this slug
he: הוסף זיהוי זה לתחילת פוסטים

en: Prepend posts with this slug - defaults to post type's name.
he: הוסף זיהוי זה לתחילת פוסטים - ברירת המחדל היא שם סוג הפוסט.

en: Prepend posts with this slug - defaults to taxonomy's name.
he: הוסף זיהוי זה לתחילת פוסטים - ברירת המחדל היא שם הטקסונומיה.

en: Prev
he: הקודם

en: Preview warning
he: אזהרת תצוגה מקדימה

en: Pricing
he: תמחור

en: Provide a callback function name for the meta box display.
he: ספק שם פונקציית callback עבור תצוגת תיבה המטה.

en: Publish
he: פרסום

en: Publish post
he: פרסום פוסטים

en: Query content and display anywhere
he: תשאל תוכן והצג בכל מקום

en: RAW mode
he: מצב RAW

en: RAW mode is selected. The field value will be displayed, without any formatting.
he: מצב RAW נבחר. ערך השדה יוצג ללא כל עיצוב.

en: Radio
he: רדיו

en: Read
he: קריאה

en: Read post
he: קריאת פוסטים

en: Read private posts
he: קריאת פוסטים פרטיים

en: Register
he: הירשם

en: Register %s
he: רשום את %s

en: Registered
he: רשום

en: Registered post types that will be used with this taxonomy.
he: סוגי פוסטים מותאמים אישית שישתמשו בהם יחד עם טקסונומיה זו.

en: Registered taxonomies that will be used with this post type.
he: טקסונומיות רשומות שיעשה בהן שימוש עם סוג פוסט זה.

en: Registration Date
he: תאריך הרשמה

en: Relationship do not exist
he: הקשר לא קיים

en: Relationship do not exist %s -> %s
he: הקשר לא קיים %s -> %s

en: Released
he: שוחרר

en: Reload
he: טען מחדש

en: Remote file is incorrect size
he: גודל הקובץ המרוחק אינו תקין

en: Remote file is too large, limit is %s
he: הקובץ המרוחק גדול מדי, המגבלה היא %s

en: Remote image resize is currently disabled, so Types will only resize images that you upload. To change, go to the %sTypes settings page%s.
he: שינוי גודל תמונה מרחוק מושבת, לכן Types רק ישנה גודל של תמונות שאתה תעלה. כדי לשנות, עבור אל %sדף הגדרות Types%s.

en: Remote image resize is disabled, so Types will only resize images that you upload.
he: שינוי גודל תמונה מרחוק לא מופעל, לכן Types ישנה גודל רק של תמונות שאתה תעלה.

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
he: השרת המרוחק החיר את השגיאה %1$d %2$s

en: Remove condition
he: הסר תנאי

en: Remove current site key (%s)
he: הסר מפתח אתר נוכחי (%s)

en: Remove field %s
he: הסר את השדה %s

en: Remove from group
he: הסר מקבוצה

en: Removed from Types control: %s
he: הוסר מבקרת Types: %s

en: Renew %s
he: חדש את %s

en: Repeating fields should not be used in child posts. Types will update all field values.
he: אין להשתמש בשדות חוזרים בפוסטים בנים. Types יעדכן את כל ערכי השדות.

en: Requested field don't exist
he: השדה המבוקש לא קיים

en: Required
he: חובה

en: Reset to defaults
he: אפס לברירות מחדל

en: Resize images to fit inside the new size. Width or height might be smaller than the specified dimensions.
he: שנה גודל תמונות כדי להתאים לגודל החדש. רוחב או גובה עשויים להיות קטנים מהמידות המצוינות.

en: Resize path invalid
he: נתיב שינוי גודל לא חוקי

en: Restore original
he: שחזר מקור

en: Return to the plugins page
he: חזור לדף התוספים

en: Revisions
he: מהדורות

en: Rewrite
he: שכתב

en: Rewrite permalinks with this format. Default will use $taxonomy as query var.
he: כתוב מחדש קישורים ישירים באמצעות תבנית זו. ברירת המחדל תשתמש ב-$taxonomy כ-query var.

en: Rewrite permalinks with this format. False to prevent rewrite. Default: true and use post type as slug.
he: כתוב מחדש קישורים ישירים בתבנית זו. שלילי כדי למנוע כתיבה מחדש. ברירת מחדל: חיובי והשתמש בסוג פוסט כזיהוי.

en: Right
he: ימין

en: Same as Parent
he: כמו ההורה

en: Save
he: שמור

en: Save All %s
he: שמור את כל ה-%s

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Save Custom Post
he: שמור פוסט מותאם אישית

en: Save Custom Taxonomy
he: שמור טקסונומיה מותאמת אישית

en: Saving your changes
he: שומר את השינויים

en: Search
he: חפש

en: Search %s
he: חיפוש %s

en: Search Items
he: פריטי חיפוש

en: Search custom fields
he: חיפוש בשדות מותאמים אישית

en: Search custom posts
he: חפש פוסטים מותאמים אישית

en: Search custom taxonomies
he: חפש טקסונומיות מותאמות אישית

en: Search fields
he: חפש שדות

en: Search user fields
he: חפש בשדות משתמש

en: Security improvement
he: שיפור אבטחה

en: See how Toolset can help you build custom WordPress sites without writing PHP
he: ראה כיצד Toolset יכול לעזור בבניית אתרי WordPress מותאמים אישית ללא כתיבת PHP

en: Select
he: בחר

en: Select %s
he: בחר %s

en: Select Post Types
he: בחר סוגי פוסטים

en: Select Taxonomies
he: טקסונומיות שנבחרו

en: Select a button from below
he: בחר לחצן מלמטה

en: Select child fields to be displayed
he: בחר שדות בן לתצוגה

en: Select date
he: בחר תאריך

en: Select instructions for other kinds of sites
he: בחר הוראות לסוגי אתרים אחרים

en: Select minute
he: בחר דקה

en: Selected tutorial is empty.
he: המדריך שנבחר ריק.

en: Selected:
he: נבחר:

en: Semicolon
he: נקודה פסיק

en: Separate %s with commas
he: הפרד %s בפסיקים

en: Separate Items
he: פריטים נפרדים

en: Separator
he: מפריד

en: Set all capabilities to users of type:
he: הגדר את כל היכולות למשתמשים מסוג:

en: Set checked by default (on new post)?
he: להגדיר מסומן כברירת מחדל (בפוסט חדש)?

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings are updated.
he: ההגדרות מעודכנות.

en: Settings saved
he: ההגדרות נשמרו

en: Shortcode generation failed
he: הפקת הקוד הקצר נכשלה

en: Show
he: הצג

en: Show For:
he: הצג עבור:

en: Show as calendar
he: הצג כלוח שנה

en: Show as text
he: הצג כטקסט

en: Show help box on all custom post editing screens
he: הצג תיבת עזרה על כל מסכי עריכת פוסטים מותאמים אישית

en: Show help box only on custom post types that were created by Types
he: הצג תיבת עזרה רק על סוגי פוסטים מותאמים אישית שנוצרו על-ידי Types

en: Show name
he: הצג שם

en: Show next steps and documentation
he: הצג את השלבים הבאים ואת התיעוד

en: Show number of entries on "At a Glance" admin widget.
he: הצג מספר ערכים בווידג'ט הניהול 'במבט חטוף'.

en: Show on "At a Glance"
he: הצג ב'במבט חטוף'

en: Show one of these two values:
he: הצג אחד משני ערכים אלה:

en: Show one of these values:
he: הצג אחד מערכים אלה:

en: Show pagination
he: הצג חלוקה לדפים

en: Single line
he: שורה יחידה

en: Single or repeating field?
he: שדה יחיד או חוזר?

en: Skip to main content
he: דלג לתוכן עיקרי

en: Skype buttons with status
he: לחצני Skype עם סטטוס

en: Skype name
he: שם Skype

en: Slug
he: זיהוי

en: Some error occured.
he: אירעה שגיאה כלשהי.

en: Some pointer hints have been hidden on this page. %sShow them again%s
he: יש רמזים שהוסתרו בדף זה. %sהצג אותם שוב%s

en: Something else
he: משהו אחר

en: Sorry, but this is only preview!
he: מצטערים, זו רק תצוגה מקדימה!

en: Sorry, can not delete all fields.
he: מצטערים, לא ניתן למחוק את כל השדות.

en: Space
he: רווח

en: Specific fields
he: שדות ספציפיים

en: Specific user
he: משתמש ספציפי

en: Specify additional filters that control this group's display, based on values of custom fields.
he: ציין מסננים נוספים השולטים על תצוגת קבוצה זו על בסיס ערכי שדות מותאמים אישית.

en: Stop controlling with Types
he: הפסק בקרה באמצעות Types

en: Strictly not equal
he: לגמרי לא שווה

en: String to customize query var
he: מחרוזת להתאמה אישית של query var

en: Style is not available for %s field
he: הסגנון לא זמין עבור שדה %s

en: Styling
he: עיצוב

en: Styling Editor
he: עורך עיצוב

en: Subscription is expired.
he: פג תוקף המינוי.

en: Subscription is expired. You need to either purchase a new subscription or upgrade if available.
he: פג תוקף המינוי. עליך לרכוש מינוי חדש או לשדרג אם אפשר.

en: Tags
he: תגים

en: Target
he: יעד

en: Taxonomies
he: טקסונומיות

en: Taxonomy
he: טקסונומיה

en: Taxonomy %s added
he: טקסונומיה %s נוספה

en: Taxonomy - %s
he: טקסונומיה - %s

en: Taxonomy Name
he: שם טקסונומיה

en: Taxonomy View
he: תצוגת טקסונומיות

en: Taxonomy activated
he: הטקסונומיה הופעלה

en: Taxonomy already exists
he: טקסונומיה כבר קיימת

en: Taxonomy deactivated
he: בוטלה הפעלת הטקסונומיה

en: Templates:
he: תבניות:

en: Temporary directory is not found or there is not enough disk space.
he: הספרייה הזמנית לא נמצאה או שאין מספיק מקום בדיסק.

en: Terms:
he: מונחים:

en: Text input field to create a post title.
he: שדה קלט טקסט ליצירת כותרת פוסט.

en: Text that describes function to user
he: טקסט המתאר את הפונקציה עבור המשתמש

en: Thank you for creating with <a href="http://wordpress.org/">WordPress</a>.
he: תודה שיצרת באמצעות <a href="http://wordpress.org/">WordPress</a>.

en: The Types settings were not fully imported because it contained unsecured data. You should re-export your Types settings using the latest version of Types
he: הגדרות ה-Types לא יובאו באופן מלא מפני שהם הכילו נתונים לא מאובטחים.יש לייצא מחדש את ההגדרות של Types באמצעות הגרסה האחרונה של Types

en: The add new item text. Default is Add New Post/Add New Page.
he: הטקסט להוספת פריט חדש. ברירת המחדל היא 'הוסף פוסט חדש/הוסף דף חדש'.

en: The add new item text. Default is __( 'Add New Tag' ) or __( 'Add New Category' ).
he: הטקסט להוספת פריט חדש. ברירת המחדל היא __( 'הוסף תג חדש' ) או __( 'הוסף קטגוריה חדשה' ).

en: The add new text. The default is Add New for both hierarchical and non-hierarchical types.
he: הטקסט להוספת חדש. ברירת המחדל היא 'הוסף חדש' עבור סוגים היררכיים ולא היררכיים.

en: The all items text used in the menu. Default is the Name label.
he: הטקסט עבור כל הפריטים המשמש בתפריט. ברירת המחדל היא תווית השם.

en: The all items text. Default is __( 'All Tags' ) or __( 'All Categories' ).
he: הטקסט לכל הפריטים. ברירת המחדל היא __( 'כל התגים' ) או __( 'כל הקטגוריות' ).

en: The choose from most used text used in the taxonomy meta box. This string isn't used on hierarchical taxonomies. Default is __( 'Choose from the most used tags' ) or null.
he: הטקסט לבחירה מבין אלה שנמצאים בשימוש הנפוץ ביותר בתיבה המטה של הטקסונומיה. מחרוזת זו לא משמשת בטקסונומיות היררכיות. ברירת המחדל היא __( 'בחר מבין התגים שבשימוש הנפוץ ביותר' ) או null.

en: The complete framework lets you build powerful, flexible and interactive WordPress sites.
he: המסדרת השלמה מאפשרת לך לבנות אתרי WordPress חזקים, גמישים ואינטראקטיביים.

en: The current post being displayed either directly or in a View loop
he: הפוסט הנוכחי המוצג ישירות או בלולאת תצוגה

en: The default post type icon is the pushpin icon that appears beside WordPress posts. You can change this by adding your own icon of 16px x 16px.
he: סמל ברירת המחדל של סוג הפוסט הוא סמל הנעץ שמופיע לצד פוסטים של WordPress. ניתן לשנות אותו על-ידי הוספת סמל אחר בגודל 16px x 16px.

en: The edit item text. Default is Edit Post/Edit Page.
he: הטקסט לעריכת פריט. ברירת המחדל היא 'ערוך פוסט/ערוך דף'.

en: The edit item text. Default is __( 'Edit Tag' ) or __( 'Edit Category' ).
he: הטקסט לעריכת פריט. ברירת המחדל היא __( 'ערוך תג' ) או __( 'ערוך קטגוריה' ).

en: The full <em>Toolset</em> package allows you to develop and customize themes without touching PHP. You will be able to:
he: החבילה המלאה של <em>Toolset</em> מאפשרת פיתוח והתאמה אישית של ערכות עיצוב מבלי לגעת ב-PHP. תוכל:

en: The menu name text. This string is the name to give menu items. Defaults to value of name.
he: טקסט שם התפריט. מחרוזת זו היא השם שיש לתת לפריטי תפריט. ברירת המחדל היא ערך השם.

en: The new item name text. Default is __( 'New Tag Name' ) or __( 'New Category Name' ).
he: טקסט שם הפריט החדש. ברירת המחדל היא __( 'שם תג חדש' ) או __( 'שם קטגוריה חדשה' ).

en: The not found in trash text. Default is No posts found in Trash/No pages found in Trash.
he: הטקסט של לא נמצא בפח האשפה. ברירת המחדל היא 'לא נמצאו פוסטים בפח האשפה/ לא נמצאו דפים בפח האשפה'.

en: The not found text. Default is No posts found/No pages found.
he: הטקסט עבור לא נמצא. ברירת המחדל היא 'לא נמצאו פוסטים/לא נמצאו פריטים'.

en: The parent item text. This string is not used on non-hierarchical taxonomies such as post tags. Default is null or __( 'Parent Category' ).
he: טקסט פריט ההורה. מחרוזת זו לא משתמש בטקסונומיות שאינן היררכיות כגון תגי פוסטים. ברירת המחדל היא null או __( 'קטגוריית הורה' ).

en: The parent of the current post (WordPress parent)
he: ההורה של הפוסט הנוכחי (הורה WordPress)

en: The parent of this post, set by Types (parent/child relationship)
he: ההורה של פוסט זה, מוגדר לפי Types (קשר הורה/בן)

en: The parent text. This string isn't used on non-hierarchical types. In hierarchical ones the default is Parent Page.
he: טקסט ההורה. מחרוזת זו לא משמשת בסוגים שאינם היררכיים. בסוגים היררכיים ברירת המחדל היא דף ההורה.

en: The popular items text. Default is __( 'Popular Tags' ) or null.
he: הטקסט לערכים נפוצים. ברירת המחדל היא __( תגים נפוצים' ) או null.

en: The same as parent_item, but with colon : in the end null, __( 'Parent Category:' ).
he: זהה לפריט ההורה, אבל עם נקודותיים : בסיום null, __( 'קטגוריית הורה:' ).

en: The search items text. Default is Search Posts/Search Pages.
he: הטקסט לחיפוש פריטים. ברירת המחדל היא 'חפש פוסטים/חפש דפים'.

en: The search items text. Default is __( 'Search Tags' ) or __( 'Search Categories' ).
he: הטסט של פריטי חיפוש. ברירת המחדל היא __( 'חפש תגים' ) או __( 'חפש קטגוריות' ).

en: The separate item with commas text used in the taxonomy meta box. This string isn't used on hierarchical taxonomies. Default is __( 'Separate tags with commas' ), or null.
he: הטקסט להפרדת פריטים בפסיקים המשמש בתיבת המטה של הטקסונומיה. מחרוזת זו לא משמשת בטקסונומיות היררכיות. ברירת המחדל היא __( 'הפרד תגים באמצעות פסיקים' ), או null.

en: The separator will be displayed between each of your repeating field values
he: המפריד יוצג בין כל אחד מערכי השדות החוזרים

en: The update item text. Default is __( 'Update Tag' ) or __( 'Update Category' ).
he: הטקסט לעדכון פריט. ברירת המחדל היא __( 'עדכן תג' ) או __( 'עדכן קטגוריה' ).

en: The url to the icon to be used for this menu. Default: null - defaults to the posts icon.
he: כתובת ה-URL לסמל שיש להשתמש בו עבור תפריט זה. ברירת מחדל: null - ברירת המחדל היא סמל הפוסטים.

en: The user level determines which admin actions WordPress allows different kinds of users to perform.
he: רמת המשתמש קובעת איזה פעולות ניהול WordPress מאפשרת למשתמשים שונים לבצע.

en: The view item text. Default is View Post/View Page.
he: הטקסט לצפייה פריט. ברירת המחדל היא 'הצג פוסט/הצג דף'.

en: There are no additional display options for the %s field.
he: אין אפשרויות תצוגה נוספות עבור השדה %s.

en: There are no fields in this group. To add a field, click on the field buttons at the right.
he: אין שדות בקבוצה זו. כדי להוסיף שדה, לחץ על לחצני השדות משמאל.

en: There is a problem rendering field <strong>%s (%s)</strong>.
he: ישנה בעיה בהפקת השדה <strong>%s (%s)</strong>.

en: There is a problem with temporary directory.
he: ישנה בעיה בספרייה הזמנית.

en: There is a problem with tutorial url.
he: יש בעיה בכתובת ה-URL של המדריך.

en: There may be multiple instances of this field already. When you switch back to single-field mode, all values of this field will be updated when it's edited.
he: ייתכן שכבר יש מספר מופעים של שדה זה. כשתחזור חזרה למצב שדה-יחיד, כל הערכים של שדה זה יעודכנו כאשר עורכים אותו.

en: This <i>%s</i> belongs to:
he: <i>%s</i> זה שייך ל-:

en: This field can have only one value
he: שדה זה יכול לקבל רק ערך אחד

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
he: שדה זה נעול לעריכה מפני ש-WPML יעתיק את ערכו מהשפה המקורית.

en: This field is required
he: זה שדה חובה

en: This field was disabled during conversion. You need to set some further settings in the group editor.
he: בוטלה ההפעלה של שדה זה במהלך ההמרה. עליך לבצע הגדרות נוספות בעורך הקבוצות.

en: This group will appear on %pt% edit pages where content belongs to taxonomy: %tx% and View Template is: %vt%
he: קבוצה זו תופיע ב-%pt% דפי עריכה שבהם התוכן שייך לטקסונומיה: %tx% ותבנית ה-View היא: %vt%

en: This group will appear on %pt% edit pages where content belongs to taxonomy: %tx% or View Template is: %vt%
he: קבוצה זו תופיע ב-%pt% דפי עריכה שבהם תוכן שייך לטקסונומיה: %tx% או תבנית ה-View היא: %vt%

en: This groups visibility is also controlled by the Access plugin.
he: ניראות קבוצה זו נשלטת גם על-ידי התוסף Access.

en: This information allows our support team to see the versions of WordPress, plugins and theme on your site. Provide this information if requested in our support forum. No passwords or other confidential information is included.
he: מידע זה מאפשר לצוות התמיכה שלנו לראות את הגרסאות של WordPress, התוספים וערכת העיצוב באתר שלך. אם תתבקש לעשות כן, ספק מידע זה בפורום התמיכה שלנו. לא כלולים בו סיסמאות או כל מידע סודי אחר.

en: This is a read-only date input
he: זהו קלט תאריך לקריאה בלבד

en: This is additional field
he: זהו שדה נוסף

en: This is the edit page for your Custom Fields Groups.
he: זה דף העריכה עבור 'קבוצות שדות מותאמים אישית'.

en: This is the main admin page for your Custom Post Types and Taxonomies. It provides you with an overview of your data.
he: זה דף הניהול הראשי עבור סוגי פוסטים מותאמים אישית וטקסונומיות. הוא מספק לך סקירה של הנתונים שלך.

en: This page lets you install plugins and update existing plugins. To remove any of these plugins, go to the %splugins%s page and if you have the permission to remove plugins you should be able to do this.
he: דף זה מאפשר התקנה של תוספים ועדכון תוספים קיימים. כדי להסיר תוספים כאלה, עבור אל הדף %sתוספים%s ואם יש לך הרשאות להסרת תוספים, תוכל לעשות זאת.

en: This post type will inherit the same access rights as the standard WordPress Post when not Managed by Access.
he: סוג פוסט זה יירש את אותן זכויות גישה של פוסט WordPress סטנדרטי שאינו מנוהל על-ידי Access.

en: This screen contains the Types settings for your site.
he: מסך זה מכיל את הגדרות הסוגים עבור האתר שלך.

en: This screen shows a preview of %sAccess%s - the access control and roles management addon for Types.
he: מסך זה מציג תצוגה מקדימה של %sAccess%s - התוסף לבקרת גישה וניהול תפקידים עבור Types.

en: This value can't be zero
he: ערך זה לא יכול להיות אפס

en: This version of Types has improved security when importing Types settings. Types settings that were saved with the older version of Types may not import all the data. You should export new Types settings if needed.
he: לגרסה זו של Types אבטחה משופרת בעת ייבוא הגדרות של Types. הגדרות של Types שנשמרו בגרסה הישנה יותר של Types לא בהכרח ייבאו את כל הנתונים. יש לייצא את ההגדרות החדשות של Types במקרה הצורך.

en: Thumbnail
he: תמונה ממוזערת

en: Thumbnail - %s
he: תמונה ממוזערת - %s

en: Time
he: שעה

en: Tips
he: טיפים

en: Title
he: כותרת

en: Title, all custom fields and parents
he: כותרת, כל השדות וההורים המותאמים אישית

en: To add a field click on the field you desire under “Available Fields” on the right hand side of your screen. This will be added to your Custom Field Group
he: כדי להוסיף שדה, לחץ על השדה שאתה רוצה תחת 'שדות זמינים' בחלק השמאלי של המסך. הוא יתווסף ל'קבוצת השדות המותאמים אישית'

en: To ensure a user completes a field, check the box for validation required
he: כדי להבטיח שמשתמש משלים שדה, סמן את התיבה לאימות חובה

en: To get automatic updates, you need to register %s for this site. %sRegister %s%s
he: כדי לקבל עדכונים אוטומטיים, יש לרשום את %s לאתר זה. %sרשום את %s%s

en: To use custom fields, please create a group to hold them.
he: כדי להשתמש בשדות מותאמים אישית, צור קבוצה שתכיל אותם.

en: Toolset Messages
he: הודעות Toolset

en: Toolset Messages state saved!
he: נשמר מצב 'הודעות Toolset'!

en: Toolset lets you build forms for editing PPP in the site’s front-end!
he: Toolset מאפשר בניית טפסים לעריכת PPP בממשק הקצה של האתר!

en: Toolset lets you design product templates with fields and taxonomy, but no coding!
he: Toolset מאפשר עיצוב תבניות מוצרים עם שדות וטקסונומיה אבל ללא קידוד!

en: Toolset lets you display PPP without coding!
he: Toolset מאפשר הצגת PPP ללא קידוד!

en: Toolset lets you display TTT without coding!
he: Toolset מאפשר הצגת TTT ללא קידוד!

en: Toolset lets you display a directory of TTT!
he: Toolset מאפשר הצגת ספרייה של TTT!

en: Toolset lets you display custom fields without coding!
he: Toolset מאפשר הצגת שדות מותאמים אישית ללא קידוד!

en: Top level page like 'tools.php' or 'edit.php?post_type=page'
he: דף רמה עליונה כגון 'tools.php' או 'edit.php?post_type=page'

en: Translatable string
he: מחרוזת לתרגום

en: Translation preferences
he: העדפות תרגום

en: Transparent
he: שקוף

en: True makes this taxonomy available for selection in navigation menus.
he: חיובי הופך טקסונומיה זו לזמינה לבחירה בתפריטי ניווט..

en: True or false allow hierarchical urls (implemented in %sVersion 3.1%s).
he: חיובי או שלילי לגבי אפשרות לכתובות URL היררכיות (ממומש ב%sגרסה 3.1%s).

en: Tutorial error
he: שגיאה במדריך

en: Type
he: סוג

en: Types Name
he: שם Types

en: Types fields
he: שדות סוגים

en: Types is part of the entire toolbox
he: Types הוא חלק מארגז כלים שלם

en: Types lets you customize the WordPress admin, but you can do a lot more with the entire package.
he: Types מאפשר לך לבצע התאמה אישית של מנהל המערכת של WordPress,אבל תוכל לעשות הרבה יותר עם כל החבילה.

en: Types plugin includes a lot of features and there are many possibilities. By selecting what kind of site you are building, you allow Types to advise you about what features are needed and how to use them.
he: התוסף Types כולל הרבה תכונות ויש אפשרויות רבות. בחירה של סוג האתר שאתה בונה מאפשרת ל-Types לייעץ לגבי התכונות הנחוצות ואופן השימוש בהן.

en: Types plugin includes a lot of options. Tell us what kind of site you are building and we'll show you how to use Types in the best way.
he: התוסף Types כולל אפשרויות רבות. ספר לנו איזה סוג אתר אתה בונה ונראה לך כיצד להשתמש ב-Types בצורה הטובה ביותר.

en: Types plugin organizes custom fields in groups. Once you create a group, you can add the fields to it and control to what content it belongs.
he: התוסף Types מארגן שדות מותאמים אישית בקבוצות. לאחר שתיצור קבוצה, תוכל להוסיף אליה את השדות ולשלוט על לאיזה תוכן היא שייכת.

en: Types will automatically add the resized images as attachments to the media library. Choose this to automatically upload resized images to a CDN.
he: Types יוסיף באופן אוטומטי את התמונות בעלות הגודל החדש כקבצים מצורפים לספריית המדיה. בחר זאת כדי להעלות באופן אוטומטי את התמונות בגודל החדש ל-CDN.

en: URL for the poster image. Defines image to show as placeholder before the media plays.
he: כתובת URL עבור תמונת המפרסם. מגדיר את התמונה להצגה כמציין מקום לפני הפעלת המדיה.

en: Unable to open zip file
he: לא ניתן לפתוח את קובץ ה-zip

en: Unable to process file
he: לא ניתן לעבד קובץ

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Under this name field will be stored in DB (sanitized)
he: השדה יישמר במסד הנתונים תחת שם זה (sanitized)

en: Unknown repository
he: מאגר לא ידוע

en: Unregister %s from this site
he: בטל את הרישום של %s לאתר זה

en: Unsupported page
he: דף לא נתמך

en: Unsupported post type archives
he: ארכיוני סוגי פוסטים לא נתמכים

en: Untitled
he: ללא כותרת

en: Update
he: עדכן

en: Update %s
he: עדכן את %s

en: Update Item
he: עדכן פריט

en: Update Plugin
he: עדכן תוסף

en: Update shortcode
he: עדכן קוד קצר

en: Updated!
he: מעודכן!

en: Upload XML file
he: העלה קובץ XML

en: Use FIELD_NAME for title and FIELD_VALUE for value
he: השתמש ב-FIELD_NAME עבור הכותרת וב-FIELD_VALUE עבור הערך

en: Use a custom URL format
he: השתמש בתבנית כתובת URL מותאמת אישית

en: Use as field value
he: השתמש כערך שדה

en: Use the normal WordPress URL logic
he: השתמש בלוגיקה הרגילה של כתובות URL של WordPress

en: Use this page to create a WordPress post type. If you’d like to learn more about Custom Post Types you can read our detailed guide: <a href="http://wp-types.com/learn/custom-post-types/" target="_blank">http://wp-types.com/learn/custom-post-types/</a> or check out our tutorial on creating them with Types: <a href="http://wp-types.com/user-guides/create-a-custom-post-type/" target="_blank">http://wp-types.com/user-guides/create-a-custom-post-type/ &raquo;</a>
he: השתמש בדף זה כדי ליצור סוג פוסט של WordPress. אם תרצה ללמוד עוד על 'סוגי פוסטים מותאמים אישית' ניתן לקרוא את המדריך המפורט: <a href="http://wp-types.com/learn/custom-post-types/" target="_blank">http://wp-types.com/learn/custom-post-types/</a> או לבדוק את המדריך ליצירתם באמצעות Types: <a href="http://wp-types.com/user-guides/create-a-custom-post-type/" target="_blank">http://wp-types.com/user-guides/create-a-custom-post-type/ &raquo;</a>

en: Use this page to import and export custom post types, taxonomies and custom fields to and from Types.
he: השתמש בדף זה כדי לייבא ל-Types ולייצא ממנו סוגי פוסטים מותאמים אישית, טקסונומיות ושדות מותאמים אישית.

en: User
he: משתמש

en: User Email
he: דוא"ל משתמש

en: User Field
he: שדה משתמש

en: User Field Name
he: שם שדה משתמש

en: User Fields
he: שדות משתמש

en: User Fields Control
he: בקרת שדות משתמש

en: User Fields, also known as user-meta, are additional fields that belong to user profiles.
he: User Fields, הידועים גם בשם user-meta, הם שדות ששייכים לפרופילי משתמשים.

en: User Groups to be added/updated
he: קבוצות משתמשים להוספה/עדכון

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: User Login
he: כניסת משתמש

en: User Meta Fields Access
he: גישה לשדות Meta של המשתמש

en: User Meta Fields Frontend Access
he: גישת ממשק קצה לשדות Meta של המשתמש

en: User Spam Status
he: סטטוס דואר זבל של המשתמש

en: User Status
he: סטטוס משתמש

en: User Url
he: כתובת URL משתמש

en: User View
he: תצוגת משתמשים

en: User created fields
he: שדות שנוצרו על-ידי המשתמש

en: User field "%s" added/updated
he: שדה המשתמש '%s' נוסף/עודכן

en: User field "%s" deleted
he: שדה המשתמש '%s' נמחק

en: User fields
he: שדות משתמש

en: User fields to be added/updated
he: שדות משתמש להוספה/עדכון

en: User group "%s" added
he: קבוצת המשתמש '%s' נוספה

en: User group "%s" delete failed
he: מחיקת קבוצת המשתמש '%s' נכשלה

en: User group "%s" deleted
he: קבוצת המשתמש '%s' נמחקה

en: User group "%s" insert failed
he: הכנסת קבוצת המשתמש '%s' נכשלה

en: User group "%s" update failed
he: עדכון קבוצת המשתמש '%s' נכשל

en: User group "%s" updated
he: 'קבוצת המשתמש '%s' עודכנה

en: Usermeta help
he: עזרת Usermeta

en: Users fields
he: שדות משתמשים

en: Users updated
he: המשתמשים עודכנו

en: Validation
he: אימות

en: Value
he: ערך

en: Value to display
he: ערך לתצוגה

en: Value to store
he: ערך לאחסון

en: Video
he: וידאו

en: View
he: צפה

en: View %s
he: הצג את %s

en: View Fields In Edit Page
he: הצג שדות בדף עריכה

en: View Item
he: הצג פריט

en: View Larger Map
he: הצג מפה גדולה יותר

en: View own fields in profile
he: הצג שדות שלך בפרופיל

en: Views - display custom content anyway and anywhere you like
he: Views - הצג תוכן מותאם אישית בכל דרך ובכל מקום שתחפוץ

en: Views is a powerful display engine, which lets you build WordPress sites from within the admin dashboard.
he: Views הוא מנוע תצוגה חזק, שמאפשר לך לבנות אתרי WordPress מתוך לוח הבקרה של מנהל המערכת.

en: Visibility
he: נראות

en: WP Types Embedded was <strong>deactivated</strong>! You are already running the complete WP Types plugin, so this one is not needed anymore.
he: <strong>בוטלה ההפעלה</strong> של WP Types המוטבע ! אתה כבר מריץ את התוסף המלא של WP Types, לכן ההוא אינו נחוץ יותר.

en: WYSIWYG editor
he: עורך WYSIWYG

en: Want to edit Views, CRED forms and Layouts? Get the full <em>Toolset</em> package!
he: רוצה לערוך Views, טופסי CRED ו'פריסות'? קבל את החבילה המלאה של <em>Toolset</em>!

en: Warning
he: אזהרה

en: Warning: field name already used
he: אזהרה: שם שדה כבר בשימוש

en: Warning: field slug already used
he: אזהרה: זיהוי שדה כבר בשימוש

en: Warning: same values selected
he: אזהרה: נבחרו אותם ערכים

en: What kind of site are you building?
he: איזה סוג אתר אתה בונה?

en: When checked, displays raw data stored in database.
he: כאשר מסומן, מציג נתונים גולמיים המאוחסנים במסד הנתונים.

en: When importing to theme:
he: בעת ייבוא לערכת עיצוב:

en: When importing, add texts to WPML's String Translation table
he: בעת ייבוא, הוסף טקסטים לטבלת תרגום המחרוזות של WPML

en: When unchecked, don't save anything to the database
he: כאשר לא מסומן, אל תשמור דבר למסד הנתונים

en: When unchecked, save 0 to the database
he: כאשר לא מסומן, שמור 0 למסד הנתונים

en: When unchecked:
he: כאשר לא מסומן:

en: Where to display this group
he: היכן להציג קבוצה זו

en: Whether post_type is available for selection in navigation menus.
he: האם post_type זמין לבחירה בתפריטי ניווט.

en: Whether post_type queries can be performed from the front end.
he: האם ניתן לבצע שאילתות post_type ממשק הקצה.

en: Whether the post type is hierarchical. Allows Parent to be specified.
he: אם סוג הפוסט היררכי. מאפשר לציין הורה.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types.
he: אם לאפשר יצירה אוטומטית של עמודות טקסונומיה על סוגי פוסטים משויכים.

en: Whether to allow the Tag Cloud widget to use this taxonomy.
he: האם לאפשר לוידג'ט 'ענן התגים' להשתמש בטקסונומיה זו.

en: Whether to exclude posts with this post type from search results.
he: האם לא לכלול פוסטים עם סוג פוסט זה בתוצאות החיפוש.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
he: האם לייצר ממשק משתמש ברירת מחדל לניהול טקסונומיה זו.

en: Whether to show the post type in the admin menu and where to show that menu. Note that show_ui must be true.
he: האם להראות את סוג הפוסט בתפריט הניהול והיכן להראות תפריט זה. שים לב ש-show_ui חייב להיות חיובי.

en: Width
he: רוחב

en: WordPress Archive
he: ארכיון WordPress

en: Wrong custom post type specified
he: צוין סוג לא נכון של פוסט מותאם אישית

en: Wrong custom taxonomy specified
he: צוינה טקסונומיה לא נכונה

en: Wrong field requested
he: בקשה לשדה לא נכון

en: Wrong group ID %d
he: מזהה קבוצה שגוי %d

en: Wrong post types
he: סוגי פוסטים לא נכונים

en: Wrong tutorial id.
he: מזהה מדריך שגוי.

en: Yes
he: כן

en: You already know that WordPress can build a lot more than blogs, but just how much more?
he: אתה כבר יודע ש-WordPress יכול לבנות הרבה יותר מאשר בלוגים, אבל כמה יותר?

en: You can add only audio.
he: ניתן להוסיף רק שמע.

en: You can add only images.
he: ניתן להוסיף רק תמונות.

en: You can add only video.
he: ניתן להוסיף רק סרטונים.

en: You can add valid hexadecimal.
he: ניתן להוסיף הקסדצימלי חוקי.

en: You can also adjust the menu position. The default position is 20, which means your post type will appear under “Pages”. You can find more information about menu positioning in the WordPress Codex. <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/register_post_type#Parameters" target="_blank">http://codex.wordpress.org/Function_Reference/register_post_type#Parameters</a>
he: ניתן לכוונן את מיקום התפריט. מיקום ברירת המחדל הוא 20, שמשמעותו שסוג הפוסט שלך יופיע תחת 'דפים'. ניתן למצוא מידע נוסף על מיקום תפריטים בקודקס של  WordPress. <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/register_post_type#Parameters" target="_blank">http://codex.wordpress.org/Function_Reference/register_post_type#Parameters</a>

en: You can build parametric searches for PPP using Toolset, without any PHP!
he: ניתן לבנות חיפושים פרמטריים עבור PPP באמצעות Toolset ללא PHP!

en: You can choose which fields will show when editing parent pages.
he: ניתן לבחור איזה שדות יוצגו בעת עריכת דפי הורה.

en: You can create templates for single pages, query content from the database and display it with your design.
he: תוכל ליצור תבניות לדפים בודדים, לתשאל תוכן ממסד הנתונים ולהציגו יחד עם העיצוב שלך.

en: You can drag and drop the order of your custom fields using the blue icon
he: ניתן לגרור ולשחרר את הסדר של השדות המותאמים אישית באמצעות הלחצן הכחול

en: You can only use an image file here
he: ניתן להשתמש כאן רק בקובץ תמונה

en: You can read more about Custom Fields in this tutorial: %s.
he: ניתן לקרוא עוד על 'שדות מותאמים אישית' במדריך זה: %s.

en: You can read more about Custom Post Types and Taxonomies in this tutorial. %s
he: ניתן לקרוא עוד על סוגי פוסטים מותאמים אישית וטקסונומיות במדריך זה. %s

en: You can read more about Custom Post Types and Taxonomies in this tutorial. <a href="http://wp-types.com/learn/custom-post-types/" target="_blank">http://wp-types.com/learn/custom-post-types/ &raquo;</a>
he: ניתן לקרוא עוד על סוגי פוסטים מותאמים אישית וטקסונומיות במדריך זה. <a href="http://wp-types.com/learn/custom-post-types/" target="_blank">http://wp-types.com/learn/custom-post-types/ &raquo;</a>

en: You can read more about creating a Custom Fields Group here: %s
he: ניתן לקרוא עוד על יצירת 'קבוצת שדות מותאמים אישית' כאן: %s

en: You can style this field by applying a CSS class to it, or by entering the CSS attributes that would appear with the HTML.
he: ניתן לעצב שדה זה על-ידי החלת מחלקת CSS עליו או על-ידי הזנת מאפייני ה-CSS שיופיעו יחד עם ה-HTML.

en: You can use Custom Taxonomies to categorize your content. Read more about what they are on our website: <a href="http://wp-types.com/learn/custom-post-types/" target="_blank">http://wp-types.com/learn/custom-post-types/ &raquo;</a> or you can read our guide about how to set them up: <a href="http://wp-types.com/user-guides/create-custom-taxonomies/" target="_blank">http://wp-types.com/user-guides/create-custom-taxonomies/</a>
he: ניתן להשתמש טקסונומיות מותאמות אישית לחלוקת התוכן לקטגוריות. קרא עליהן עוד באתר שלנו: <a href="http://wp-types.com/learn/custom-post-types/" target="_blank">http://wp-types.com/learn/custom-post-types/ &raquo;</a> או שניתן לקרוא את המדריך על כיצד להגדיר אותן: <a href="http://wp-types.com/user-guides/create-custom-taxonomies/" target="_blank">http://wp-types.com/user-guides/create-custom-taxonomies/</a>

en: You cannot use this slug because it is a reserved word, used by WordPress. Please choose a different slug.
he: לא ניתן להשתמש בזיהוי זה מפני שהוא מילה שמורה המשמשת את WordPress. בחר זיהוי אחר.

en: You cannot use this slug because there is already a page by that name. Please choose a different slug.
he: לא ניתן להשתמש בזיהוי זה מפני שכבר קיים דף בשם זה. בחר זיהוי אחר.

en: You have Types import pending. %sClick here to import.%s %sDismiss message.%s
he: יש לך ייבוא Types ממתין. %sלחץ כאן כדי לייבא.%s %sבטל את ההודעה.%s

en: You have the following options:
he: יש לך את האפשרויות הבאות:

en: You must define a regular expression for WPToolset_Cake_Validation::custom()
he: עליך להגדיר ביטוי רגולרי עבור WPToolset_Cake_Validation::custom()

en: You must define a regular expression for Wpcf_Cake_Validation::custom()
he: עליך להגדיר ביטוי רגולרי עבור Wpcf_Cake_Validation::custom()

en: You must define the $operator parameter for WPToolset_Cake_Validation::comparison()
he: עליך להגדיר את הפרמטר $operator עבור WPToolset_Cake_Validation::comparison()

en: You must define the $operator parameter for Wpcf_Cake_Validation::comparison()
he: עליך לספק את הפרמטר $operator עבור Wpcf_Cake_Validation::comparison()

en: You need to have a valid subscription in order to get upgrades or support for this plugin. %sPurchase a subscription or enter an existing site key%s.
he: אתה זקוק למינוי בתוקף על-מנת לקבל שדרוגים או תמיכה עבור תוסף זה. %sרכוש מינוי או הזן מפתח אתר קיים%s.

en: You need to manually set the access rules for taxonomy %s. That taxonomy is shared between several post types that have different access rules.
he: עליך להגדיר באופן ידני את כללי הגישה עבור טקסונומיה %s. טקסונומיה זו משותפת בין מספר סוגי פוסטים בעלי כללי גישה שונים.

en: You too can support Types! Would you like to add a small credit link, saying that you're using Types for custom fields or custom post types?
he: גם אתה יכול לתמוך ב-Types! האם תרצה להוסיף קישור תודות, האומר שאתה משתמש ב-Types עבור שדות מותאמים אישית או סוגי פוסטים מותאמים אישית?

en: You will be able to add child posts after saving at least one <b>%s</b>.
he: תוכל להוסיף בנים לפוסט אחרי שמירה של לפחות <b>%s</b> אחד.

en: You will be able to add parent posts after saving this post.
he: תוכל להוסיף פוסטים הורים לאחר שמירת פוסט זה.

en: You will be able to edit child posts after saving at least one <b>%s</b>.
he: תוכל לערוך פוסטים בנים לאחר שמירה של לפחות <b>%s</b> אחד.

en: You will be able to manage child posts after saving this post.
he: תוכל לנהל פוסטים בנים לאחר שמירת פוסט זה.

en: You will be able to set conditional field display once this group is saved.
he: תוכל להגדיר תצוגת שדה מותנית לאחר שמירת קבוצה זו.

en: You will be able to set conditional field display when you save more fields.
he: תוכל להגדיר תצוגת שדות מותנית כאשר תשמור עוד שדות.

en: You will have to renew your subscription in order to continue getting the updates and support.
he: יהיה עליך לחדש את המינוי כדי להמשיך לקבל עדכונים ותמיכה.

en: Your CSS
he: ה-CSS שלך

en: Your input should look something like "41.934146,12.455821"
he: הקלט שלך צריך להיראות כמו '41.934146,12.455821'

en: Your subscription appears to no longer be valid. Please try to register again using a valid site key.
he: המינוי שלך כבר אינו בתוקף. נסה להירשם שוב באמצעות מפתח אתר חוקי.

en: Your subscription expires in %d day.
he: המינוי שלך יפוג עוד יום %d.

en: Your subscription expires in %d days.
he: המינוי שלך יפוג עוד %d ימים.

en: _blank: Opens in a new window or tab
he: _blank: נפתח בחלון או כרטיסייה חדשים

en: _parent: Opens in the parent frame
he: _parent: נפתח במסגרת ההורה

en: _self: Opens in the same frame as it was clicked
he: _self: נפתח באותה מסגרת שבה לחצו עליו

en: _top: Opens in the full body of the window
he: _top: פותח בגוף המלא של החלון

en: activated
he: הופעל

en: activating
he: מפעיל

en: all
he: כל

en: and more…
he: ועוד...

en: any
he: כלשהו

en: archives
he: ארכיונים

en: ask user for approval
he: בקש אישור מהמשתמש

en: audio
he: שמע

en: congratulations! your new custom post type %s was successfully created.
he: ברכותינו! סוג הפוסט המותאם אישית החדש %s נוצר בהצלחה.

en: custom logic
he: לוגיקה מותאמת אישית

en: custom-fields
he: שדות מותאמים אישית

en: disabled
he: לא מופעל

en: don't save anything to the database
he: אל תשמור דבר למסד הנתונים

en: downloaded
he: הורד

en: downloading...
he: מוריד...

en: e.g. Value of FIELD_NAME is FIELD_VALUE
he: למשל הערך של FIELD_NAME הוא FIELD_VALUE

en: enter the css for your inline style (e.g. color:red;font-weight:bold)
he: הזן את ה-CSS עבור סגנון ההטבעה (לדוגמה color:red;font-weight:bold)

en: enter your class names separated by a space (e.g. myclass1 myclass2)
he: הזן את שמות המחלקות מופרדות ברווחים (לדוגמה myclass1 myclass2)

en: failed!
he: נכשל!

en: field
he: שדה

en: file
he: קובץ

en: for
he: עבור

en: framename: Opens in a named frame
he: framename: פותח מסגרת עם שם

en: hierarchical
he: היררכי

en: image
he: תמונה

en: import automatically
he: ייבא באופן אוטומטי

en: installed
he: מותקן

en: installing...
he: מתקין...

en: n/a
he: לא זמין

en: news sites with unique layouts
he: אתרים חדשים עם פריסות ייחודיות

en: page-attributes
he: מאפייני דפים

en: post-formats
he: תבניות פוסטים

en: required
he: חובה

en: save 0 to the database
he: שמור 0 למסד הנתונים

en: search
he: חפש

en: settings.xml file missing
he: קובץ settings.xml חסר

en: static content displayed in different ways
he: תוכן סטטי מוצג בדרכים שונות

en: the add or remove items text used in the meta box when JavaScript is disabled. This string isn't used on hierarchical taxonomies. Default is __( 'Add or remove tags' ) or null.
he: הטקסט להוספת פריטים או הסרתם והמשמש בתיבת המטה כאשר JavaScript לא מופעל. מחרוזת זו לא משמשת בטקסונומיות היררכיות. ברירת המחדל היא __( 'הוסף תגים או הסר אותם' ) או null.

en: updated
he: מעודכן

en: updating...
he: מעדכן...

en: video
he: סרטון
